Özellikle ergenlik döneminde hormonların değişimiyle meydana gelen akne ve sivilce sağlık acısından tehdit eden bir unsur olmasa da estetik olarak kişiyi son derece rahatsız etmektedir.

Cildin fazla yağ salgılaması, stres, yağlı yiyecekler gibi etkenlerde sivilce oluşumuna zemin hazırlar. La Roche Posay Effaclar serisi ile bu durumu kontrol altına almak mümkündür. Seri içeriğinde günlük bakımınızı tamamlayacak yüz temizleme jeli, tonik, nemlendirici ve cilt probleme yönelik bakım kremleri bulunmaktadır. Serinin öne çıkan ürünleri arasında ise La Roche Posay Effaclarjel ve La Roche Posay Effaclar Duo bakım kremi yer almaktadır.

La Roche Posay Effaclar Duo ile Cilt Bozukluklarına Son!

Cildin doğal yapısı bozulduğunda çeşitli cilt bozukluklarını beraberinde getirir. Cilt bozukluğu karma ve yağlı ciltlerde daha fazla gözlemlenir. Bu cilde sahip kişilerin problemleri ise yağlanma, parlama, akne, siyah nokta, beyaz nokta, gözenek ve cilt çukurlarıdır. Tüm bu sorunlara karşı La Roche Posay Effaclar Duo bakım kremi ile savaşabilirsiniz!

En Uygun Uluslararası Nakliyat Fiyatları En Uygun Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Formülündeki patentli seramid içeriği sayesinde ciltteki yağlanmayı kontrol altına alarak akne, sivilce ve siyah nokta oluşumunu gidermeye yardımcı olur. Geliştirilmiş içeriği gözenekleri sıkılaştırır ve cilt kusurlarının görümünün gidermeyi hedefler. İlk kullanıldığı andan itibaren nemlendirici bir etki sağlayan Effaclar Duo cilde uzun süre mat bir görünüm kazandırır. Jel

Dermatologların bir numaralı markası La Roche Posay her cilt tipi ve problemine çözüm sağlayacak ürünleri yelpazesinde bulundurmaktadır. la Roche Posay Lipikar Baume, la Roche Posay Toleriane, La Roche Posay Cicaplast Baume B5, La Roche Posay yüz yıkama jeli, La Roche Posay nemlendirici, la Roche Posay güneş kremi ve tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.