Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, yaklaşan Öğretmenler Günü’nde farkındalık ve sosyal girişimler adına “Dünü, Bugünü, yarınıyla Öğretmenlik” konulu panel gerçekleştirecek.

19 Kasım Pazartesi günü İBB Bağlar Kültür Merkezi’nde saat 14:30’da gerçekleşecek panele MEF Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Özcan, sinema sanatçısı Türkan Şoray, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ayşe Gürel ve Behçet Kemal Çağlar Lisesi Edebiyat Öğretmeni Mehmet Emin Gürbüzel katılacak.

Öğretmenler Günü kapsamında 23 Kasım Cuma günü İBB Sarıyer Bağlar Kültür Merkezi’nde saat 14:30’da yapılacak olan kutlama programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayacak. Şiirler, stand-up gösterisi, müzik dinletisi gibi sosyal ve kültürel etkinliklerin yapılacağı programda emekli öğretmenlere Hizmet Şeref Belgesi verilecek.

Sarıyer Posta’ya büyük övgü

Sarıyer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Melek Yaşar ve Özel Büro Koordinatörü Esma Kırılmaz, gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Levent Pehlivanoğlu’nu panele davet ettiler. Sarıyer Posta Gazetesi’nin tarafsız ve basın ilkelerine bağlı gazetecilik yaptığını vurgulayan Sarıyer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Melek Yaşar, gazetemizi takip ettiklerini belirterek, “Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tarafsız ve gerçek gazetecilik yapan Sarıyer Posta’yı hem takip hem de takdir ediyoruz. 23 Kasım’da yapacağımız panelde siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi.