Belediye çalışanları hizmet sözü verdi

Belediye çalışanları hizmet sözü verdi

27 Aralık 2014 Cumartesi 12:00
878 Okunma
Belediye çalışanları hizmet sözü verdi

Sarıyer Belediyesi’nin düzenlediği yılbaşı kokteylinde konuşan Belediye Başkanı Şükrü Genç,“Türkiye’nin yarınına borcumuz var. Aldığımız emaneti en iyi şekilde yarınlara devretmek için sizlerden söz istiyorum” diyerek belediye çalışanlardan halka hizmet için nitelikli çalışma sözü istedi.


2a(4)Sarıyer Belediyesi tarafından personele verilen kokteyli Sarıyer Belediyesi Evlendirme Dairesi ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Yoğun katılımın olduğu kokteyl renkli görüntülere sahne oldu. Başkan Şükrü Genç, davetlileri solunun girişinde karşılayarak iyi yıllar temennisinde bulundu. Yeni yıl sevincini doruğa çıktığı etkinlikte söz alan Belediye Başkanı Şükrü Genç, çalışanlara hizmet çağrısında bulundu.

Başkan Genç: Daha çok şeyler yapacağız


D(73)“Aldığımız bu emaneti en iyi şekilde yarına devretmek için sizlerden söz istiyorum” diyen Başkan Genç, “Hepimizin eşimizle, çocuklarımızla, arkadaşlarımızla, akraba ve dostlarımızla çok daha mutlu, huzurlu, güzel ve barış dolu yeni yıllar geçirmenin hakkımız olduğunu düşünüyor ve diliyorum. Yeni yılımız gerçekten gönlü sevgiden yana olan, gerçekten toplumdan yana olan, gerçekten halktan ve hakan yana olan insanlara kutlu olsun. Bu tesis ise Sarıyerli olsun olmasın, burada yaşayan herkesin hakkıdır. Projelendirmesinden yapımına kadar, temelini atarken burada çadır kurduğumuzda malzemelerin çalınmasına kadar giden süreçte, nöbet bekleyen arkadaşlarımızın hakkı olduğunu belirtir, bunu da birilerine mesaj olarak göndermek isterim. Ayrıca bütün arkadaşlarımızın, toplumun bireyleri olmasının dışında onların temsilcileri olduğunu unutmamaları gerektiğini ve dolayısıyla da bu gayret ve çabanın önce kendini sonra da yanındaki insanı kandırmadan devam etmesi en büyük dileğimdir. İşimiz, yolumuz çok uzun, daha çok şeyler yapacağız. Çok şeylere borcumuz var. Çocuklarımıza borcumuz var. Türkiye’nin yarınına borcumuz var. Bu borcu en iyi şekilde ödemek için çaba içinde olacağız. Aldığımız bu emaneti en iyi şekilde yarına devretmek için sizlerden söz istiyorum” şeklinde konuştu.

C(89)Başkan Şükrü Genç’in talebine karşılık veren belediye çalışanları hizmet için söz verdi. Etkinlik konserle devam ederken konuklar doyasıya eğlendi.

 

Fotoğraflar: Sarıyer Kenet Gazetesi


Son Güncelleme: 27.12.2014 12:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol