84.sayımız okuyucusuna 'Merhaba' dedi

84.sayımız okuyucusuna 'Merhaba' dedi

06 Haziran 2015 Cumartesi 12:56
1574 Okunma
84.sayımız okuyucusuna 'Merhaba' dedi

Tarafsız, objektif ve Sarıyer’e değer katan çizgisiyle yoluna devam eden Sarıyer Posta Gazetesi 84. sayısıyla yeni gündemi belirleyecek.


Yayın hayatına başladığı günden bu yana yaptığı özel haberler, gündeme getirdiği konularla Sarıyer’in nabzını tutan Sarıyer Posta Gazetesi, siyasetten sanata, ekonomiden çevre haberlerine kadar Sarıyerlilere geniş bir yelpaze sunuyor. Sarıyer’e değer katmayı misyon edinen ve yaptığı haberlerle dikkat çeken Sarıyer Posta Gazetesi, gündeme taşıdığı sorunların birçoğunun çözülmesine katkı sundu. Sarıyer’de arkasında hiç bir kurum, kuruluş ve kişi bulunmayan Sarıyer Posta Gazetesi’nin yeni sayısına dair açıklamada bulunan Sarıyer Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, tarafsız çizgilerini sürdürecekleri mesajını verdi.

Pehlivanoğlu: Güvenilir bilginin kaynağı olacağız


pehlivanoglu-300x1681-300x168Yıldır kendi emekleri ile yayın hayatını sürdürdüklerinin kaydeden Pehlivanoğlu, “Demokratik, katılımcı ve herkese eşit mesafede duran bir çizgimiz var. Bu sayımızda da aynı misyonumuz devam etti.Ülkenin kaderini belirleyecek olan kritik önem sahip olan seçimlerde bile her kese eşit mesafede durduk. Tüm partilere eşit mesafede durarak kamusal anlamdaki görevimizi yerine getirdik. Sarıyerliler için nitelikli doğru ve güvenilir bilginin kaynağı olmaya devam edeceğiz. Yıllarca gazetecilik etiğine ve mesleki ilkelere uygun yayın yaptık ve yapmaya da devam edeceğim. Gazetemiz kendisine Sarıyer’e hizmeti misyon edinen bir yayın oldu ve olmaya da devam edecektir. 7 yıldır kendi ayaklarımız üzerinde duruyoruz. Hiç bir kurum veya kişinin menfaatlerine göre yayıncılık yapmadık ve yapmayacağız. İçinde bulunduğum seçim sürecinde de tarafsızlığım devam edecek. Bu seçimlerde herkese ve tüm partilerle eşit mesafede durarak onların çalışmalarını yansıtacağım.  Sarıyer’e değer katmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Gazetemizin 84. sayıdaki haber başlıklarından bazıları:

Vergi bilmecesi

Bir yıllık emeklerini sergilediler

Garipçe Köyü garip olmaktan çıkacak ama..!

Vatandaşın mağduriyeti bitmek bilmiyor

Sahiller hizmet bekliyor

Denta Vita ayrıcalığıyla dikişsiz implant

Yaşam alanları için bir araya geldiler

Eğitime büyük destek

Köy'de taşınan ağaçlar çiçek açtı

Delibalta'nın listesinde 3 Sarıyerli

 


Son Güncelleme: 06.06.2015 12:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Credit Financier Home 2020-05-06 15:11:15

Merhaba!

Mali desteğe mi ihtiyacınız var? dünyanın her yerinde ihtiyacı olan borçlulara her türlü krediyi veriyoruz.

5.000 - 10.000.000 ABD Doları
* amaç *% 3 faiz oranı
* 1-20 yıl arasında ödeme seçeneği.
* Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
* Kredinin esnekliği.

Yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.
E-posta: creditfinancierhome@gmail.com