Prof Dr. Nörolog Ali Kemal Erdemoğlu

Prof Dr. Nörolog Ali Kemal Erdemoğlu (Görüntülenme Sayısı: 6)
Sektör REKLAM AJANSI
İlan Tarihi 2 ay önce
Firma No 650
Telefon 05330340301
Faks
Web Sitesi https://www.alikemalerdemoglu.com.tr/
Adres Söğütözü, Neorama İş Merkezi Beştepe Yaşam Caddesi No : 5 / 57, 06510 Ankara
İl/İlçe Çankaya / Ankara
Firma Hakkında

2022 Dünyasında Beyin ve Sinir Cerrahi alanında gösterdiği başarılarla tıp alanına adeta yepyeni bir soluk getiren Profesör Doktor Ali Kemal Erdemoğlu, 1968 senesinde dünyaya geldi.
1985 yılında TED. Ankara Kolejini, 1992 yılında Ankara Tıp Fakültesini ve 1988 yılında Ankara Numune Hastanesinden mezuniyetini alan Erdemoğlu, uzmanlığını nöroloji üzerine tamamladı.
2006 senesinde Doçent Doktor unvanını alarak kariyerinde ki başarısına adeta başarı katan Erdemoğlu, yan dal eğitimini 2011 senesinde Algoloji ve Klinik Nörofizyolojisi üzerine aldı ve 2015 senesinde profesör doktor unvanını almaya hak kazandı.
Yalnızca ülkemiz de değil, Avrupa’da da Amerika, Chicago, Colombus Cabrini Hospital ve Diamond Headache Clinic’te de doktor olarak çalışan Erdemoğlu, Alzheimer takibi, ağrı tedavisi, kök hücre tedavisi, MRI değerlendirme gibi alanlarda da uzmanlığını sürdürüyor.
Günümüzde çokça devam edilen MS hastalığına yönelik tüm bilinmeyenleri Hürriyet gazetesi aile köşesinde okurları ve hastaları ile paylaşan Erdemoğlu, nöroloji alanında gelişmeye ve yetkinliklerini yükseltmeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor.
Sinirsel ağrılardan nevralji ’ye, depresyondan hareket bozukluklarına yönelik birçok alanda uzmanlık gösteren ve tanı koyma konusunda idol olan Erdemoğlu, ek olarak International Headache Society (IHS) ve National Headache Foundation (NHF) gibi birçok uluslararası derneğe de üyedir.
Bugün kişisel muayenehanesinde hasta kabulüne devam eden Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu, beyin ve sinir cerrahisi alanında gözde hekimler arasında girmeyi başarmıştır.