Fithamle Aktif Yaşam Ve Beslenme Merkezi Maltepe H

Fithamle Aktif Yaşam Ve Beslenme Merkezi Maltepe H (Görüntülenme Sayısı: 8)
Sektör REKLAM AJANSI
İlan Tarihi 2 hafta önce
Firma No 593
Telefon 05337247344
Faks
Web Sitesi http://www.fithamle.com
Adres Altayçeşme Mah. Palmiyeli Sok. Sekman Apt. No: 6/B (Altayçeşme PTT Şubesi Karşısı)
İl/İlçe Maltepe / İstanbul
Tanıtım Videosu
https://www.youtube.com/user/leventtanriverdicom/videos
Firma Hakkında

Hamire Elif TKilo Problemleri ve Kontrolünde;
KALICI VE DOĞRU KİLO KONTROLÜ SONUÇLARINA;
Bizler Gibi Yetkili Donanımlı Beslenme Kulüplerindeki Herbalife Nutrition Ürünlerinden güç alarak hazırladığımız programlarla;

Herbalife Nutrition Türkiye tarafından Belgeli Üyeler Tarafından BESLENME KLÜPLERİNDE Beslenme ve içme alışkanlıklarınızdaki yanlışlıkların değiştirilip düzenlenmesi ile kavuşturulursunuz.

Sebebi Çok açık: Biz Aktif yaşam ve Beslenme Koçları Beslenme kulüplerimiz de hali hazırdaki görünümünüze sebep olan ve sağlık problemlerinizin de %74 ünün sebebi olan, sağlıksız beslenme alışkanlıklarınızı terketmeniz yönünde bilgi ve eğitimlerle, aktif yaşam ve modern şehir yaşantı beslenmesinde sağlıklı yeni alışkanlıklar kazanmanızı sağlayarak; program sonrası, ara vermeden kilo koruma programı ile bedeninize kazandırdığınız form ve biçiminize, doğrı ve sağlıklı beslenmeyi öğretilmiş olduğunuzdan tekrar eski alışkanlıklarınıza dönmediğiniz sürece sonuç kalıcı olacaktır.
Çünkü sağlıklı beslenme bir dönem için değil tüm yaşam boyunca sürdürülmesi gereken bir alışkanlıktır.

Doğru bilgi, alışkanlık değiştirme ve düzenlemeyi internetten nerede ucuz oradan ürün alırım karıştırır çalkalarım içerim kilo kontrolümü sağlarım ile kazanamazsınız.
Olsa da sonucunuz kalıcı olamaz, danışmanlığınızı üstlenen sizi size ve hedefinize uygun takip danışmanlığınızı yapacak bir beslenme koçunuz olmadığı, sadece hayatınıza danışmanınız olmadan internetten oradan buradan ürün alıp karıştırıp içme tarzıyla alınacak sonuç; kilo verince tekrar eski alışkanlıkları ve yanlışlıkları ve yanlışlarınızı bırakmadığınızı sürece eski halinize geri döneceksiniz. Çünkü deneyimlerimiz bizi hep haklı çıkarttı.
ZAYIFLAYANLAR İKİ GURUBA AYRILIR. 1) Her sene yeniden başlayanlar (maalesef) 2) Bir seferde sorunu çözenler. Sizin kararlılığınız veya öz disiplin eksikliğiniz bu gurup seçimini size yaptırıyor. Gelin artık bu seçimi siz yapın. Bizim deneyimimiz ile.
YANİ KALICI ÇÖZÜM BESLENME KULÜPERİMİZE GELMENİZDEN GEÇER.
Ayrıca Yurtiçi ve Yurtdışı uzak mesafede yaşayanlar için Whatsapp ve Telegram guruplarımızla günlük online takip danışmanlığımızla ÜCRETSİZ DESTEĞİMİZLE) dünyanın her yerinden yanınızdayız.
Sahibi olduğumuz FitHamLe Aktif Yaşam Ve Beslenme Kulübümüze Altayçeşme Maltepe-İstanbul adresimize mutlaka tanışmaya bekliyor, Enerjimizden, Sinerjimizle deneyimlerimizle sizleri desteklemek ve sağlıklı besleme alışkanlıkları kazandırmak istiyoruz.

Kontak bilgilerimiz sayesinde iletişime geçmenizi bekliyoruz.

FitHamLe Aktif Yaşam Ve Beslenme Merkezi Maltepe Herbalife
Mrk. Klüp: Altayçeşme Mah. Palmiye Sok. Sekman Apt. No: 6/B Maltepe-İstanbul
İrtibat : facebook & İnstagram @Fithamle 0533 724 73 44
Altayçeşme Mah. FitHamLe Aktif Yaşam Ve Beslenme Merkezi Maltepe Herbalife
İrtibat: facebook & İnstagram = @Fithamle
Whatsapp iletişim: 0533 724 73 44
www.fithamle.com
#maltepeherbalife, #herbalifemaltepe, #kucukyalıherbalife, #atasehirherbalife, #taksimherbalife, #beşiktaşherbalife, #kilokontrolmerkezi, #beslenmeklubu, #aktifyasammerkezi, #beslenmekocu, #herbalifekocu, #herbalifesponsoru, #kilovermekistiyorum, #kiloalmakistiyorum, #sporcubeslenmesi, #adatepeherbalife, #rahmanlarherbalife, #besiktasherbalife, #ramazandabeslenme, #ramazandakilokontroluanrıverdi