Ekip Tesisat

Ekip Tesisat (Görüntülenme Sayısı: 50)
Sektör REKLAM AJANSI
İlan Tarihi 2 ay önce
Firma No 366
Telefon 02165058441
Faks 02165058441
Web Sitesi https://www.ekiptesisat.com
Adres Karadeniz Caddesi, İklime Sk. 5/A D:1, 34690 Üsküdar, Türkiye
İl/İlçe YAPI-İNŞAAT / İstanbul
Tanıtım Videosu
Firma Hakkında

Ekip Tesisat Su Kaçağı Tespiti
Su kaçağı, duvarda veya fayansta meydana gelen su damlacıkları sayesinde anlaşılabilir. Kimi zaman da sızıntı gözle görülemeyebilir. Gözle görülmeyen sızıntılara gizli kaçak adı verilmektedir. Önceki dönemlerde bu sızıntıların ortadan kaldırılması hem zahmetli hem de maddi boyutu bir hayli fazla oluyordu. Çünkü kaçağın yerini tespit etmek için kimi zaman bütün bir duvarın kırılması ve mekanın inşaat haline gelmesi gerekiyordu. Oysa teknolojiylerledikçe bu kaçakları modern yöntemler ile tespit eden cihazlar geliştirildi. Kurumsal firmalar da su kaçağı tespitini modern cihazlar ile beraber yapmaya başladı. Bu cihazları kullanabilecek eğitimli personeli de bünyelerinde barındıran kurumsal firmalar, bu şekilde hem zahmetsiz hem de maddi durum gerektirmeyen yöntemi kullanmaya başladı.


 
Su Kaçağı Tespiti
Su kaçağı tespiti yapan firmaların teknolojik ürünleri kullanması ile beraber maliyet de düştü. Bu sayede binanın her yerindeki sızıntılar çok basit bir biçimde bulunabilir hale geldi. Üstelik çok küçük bir çatlak veya deliğin bile modern cihazlarla kısa bir süre içinde tespit edilerek tamir edilebilir duruma gelmesine sebep oldu.

Çıplak gözle görülemeyen sızıntıları bile bulan cihazlar hem bina sahibine hem de tesisat işi yapan şirketlere büyük kolaylıklar sağladı. Müşteri memnuniyetini önemli tutan firmamız bu en son teknoloji cihazlara sahiplerdir. Bunun neticesinde da hiçbir yer kırılmadan meydana gelen sorun kalıcı olarak ortadan kaldırılmaya başlandı. Maliyetleri fazla olduğu için de yalnızca kurumsal firmalarımızın sahibi olduğu bu cihazlar, müşterilerin yaşadığı sızıntı kabusunu kısa bir süre içinde ortadan kaldırmaktadır. Güvenli hizmet sunan firmaları da evvela internet alanında detaylı bir biçimde araştırmak gerekiyor. Kurumsal firmalar kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Klasik yöntemlerde bütün bir banyonun kırılma ihtimali bir hayli büyüktür.