Ece Petrol Benzin İstasyonu

Ece Petrol Benzin İstasyonu (Görüntülenme Sayısı: 7)
Sektör REKLAM AJANSI
İlan Tarihi 2 ay önce
Firma No 501
Telefon 0216 313 28 28
Faks
Web Sitesi https://www.ecepetrol.com/
Adres Emek Mh. Atatürk Cd. No:4/2, 34785, Sancaktepe İstanbul
İl/İlçe Sancaktepe / İstanbul
Firma Hakkında

Benzin İstasyonu

Biz Kimiz? Ece Petrol Benzin İstasyonu Nedir?

1988 yılında Türk Petrol Bayisi olarak akaryakıt sektörüne girişimizin ardından, Shell ile tanışmamız; 1990 yılında toptan yağ bayiliği ile devam etmiştir. 1996 yılında hizmete açmış olduğumuz Shell akaryakıt istasyonu ile iş ortaklığımız bütünleşmiştir.

Shell ile istasyon tarafındaki ortaklığımız Mayıs 2004’ te devam ederken, yılı sonuna doğru almış olduğumuz Toptan Akaryakıt ve Taşıt Tanıma Sistemi satış ve pazarlama bayiliği ile ECE PETROL OTO. İNŞ. Ve SAN.TİC.LTD.ŞTİ.’ yi kurduk.

Shell ile istasyon tarafında göstermiş olduğumuz başarı ve samimiyeti aynı şekilde Toptan Akaryakıt Bayiliği ve TTS Pazarlama kısmında da sürdürerek; her geçen yıl katlayarak büyümeye devam ettik.
Amacımız ECE Petrol olarak bu başarıyı her geçen yıl daha ileriye taşıyarak distribütörü olduğumuz “Shell & Turcas Petrol A.Ş ’nin “ Strateji ,Kural ve Prensipleri çerçevesinde Satış ve hizmet kalitemizi arttırarak, kendimizi pazar şartlarına göre geliştirerek , akaryakıt alanında “FARK YARATARAK “ Shell Türkiye' nin EN GÜVENİLİR , EN BAŞARILI PARTNERİ ve Türkiye’deki en iyi akaryakıt satıcısı OLMAKTIR.


Taşıt Tanıma Sistemi

Taşıt Tanıma Sistemine ait internet sitesiyle ofisinizden çıkmadan filonuzu rahatça yönetebilir ve birçok avantajdan yararlanarak işinizde kolaylık sağlayabilirsiniz.
Akaryakıt tüketiminizi yönetmenin en verimli ve kolay yoludur.

Araçlarınız ile ilgili detaylı faaliyetlerinize 7/24 giriş imkânı sağlayan online yakıt yönetim platformu sunar.

İstasyonlarda fazla vakit kaybetmeden yakıt ikmali yapmanızı sağlar.

Tüm Türkiye genelinde yaklaşık 1000’e yakın Shell istasyonu Taşıt Tanıma Sistemi ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Kullanım sırasında sağladığı faydaların yanı sıra, toplu faturalama kolaylığı ile muhasebeleşmede, ECE web sitesi üzerinden pdf formatında fatura görüntüleyebilmede, Shell ve/veya ECE web sitesi üzerinden filo, departman veya araç bazında limitlendirmede, Aracınızın günlük, haftalık, aylık ve hangi gün veya günlerde yakıt alabileceğini belirlemede, Web aracılığı ile ( internet sitesi üzerinden) araçlarınızın yakıt alımının kontrolünü sağlamada, Bütün ödemelerin tek bir noktadan yapılması ile de ödeme kolaylığıyla kullanıcılarına birçok avantaj sunmaktadır.

Taşıt Tanıma Ekipmanları

Akıllı Halka: Araç depo kapağının ağız kısmına monte edilir. Aracın nereden, ne zaman ve ne kadarlık yakıt alımı gerçekleştirdiği görüntülenir. Kilometre sayacına bağlı değildir, kilometre sayamaz.

Akıllı Anahtarlık: Herhangi bir montaja gerek duyulmaz. Anahtarlık şeklinde elde taşınabilir.

Taşıt Kimlik Ünitesi: Araca monte edilir. Kilometre sayacı ile bağlantı sağlanarak her yakıt alımındaki kilometre bilgisini tutar.