Dr Bayer Saç Ekimi ve Medikal Estetik

Dr Bayer Saç Ekimi ve Medikal Estetik (Görüntülenme Sayısı: 8)
Sektör REKLAM AJANSI
İlan Tarihi 1 ay önce
Firma No 522
Telefon 05456920444
Faks
Web Sitesi https://www.yetkinbayer.com/dr-bayer-klinik-istanb
Adres Ulus, Ahmet Adnan Saygun Cd. No:69B, 34340 Beşiktaş/İstanbul
İl/İlçe Beşiktaş / İstanbul
Firma Hakkında

Saç ekimi denilince akla ilk olarak erkek tipi saç kaybı gelse de saç dökülmesi ne yazık ki kadınlar arasında da oldukça yaygındır ve her üç kadından biri saç kaybı yaşamaktadır. Ayrıca bazı hormonsal değişikliklerin olduğu dönemlerde kadınlar, saç kaybı ile hızlı ve sert bir şekilde yüzleşmektedirler. Bu da demek oluyor ki genelde erkeklerin karşılaştığı zor bir süreç olarak görünen saç kaybı aslında kadınlar için de bir hayli yaygın bir problemdir.
Bunların ötesinde, kadın tipi saç kaybı; genetik sebepler haricinde, yetersiz ve düzensiz beslenme, stres, doğum öncesi ve doğum sonrası yaşanan fiziksel ve hormonsal değişimler gibi dış etkenler yüzünden de olmaktadır.
Kadınlarda saç kaybı, ilk olarak alın çizgisinin geriye doğru kayması, güçsüz ve zayıf saçlar şeklinde görülse de ileri aşamalarda genel bir saç kaybı haline dönmektedir. Eğer ilk aşamalarda önlem alınmaz ise ileride büyük çağlı kayıplar ve hali ile daha büyük alanlara uygulanması gereken operasyonlar söz konusu olacaktır.
Saç kaybı için birçok ilaç ve tedavi bulunsa da en sağlam ve uzun ömürlü olan çözüm yolu saç ekimi olmaktadır. Bilindiği üzere saç ekimi denildiğinde akla pek çok yöntem ve metot gelmektedir. Fakat yılda binlerce kişiye ikinci bir şans veren Dr. Bayer Clinics ekibinin de uzman görüşü ile paralel olarak kadınlarda saç ekimi genellikle Fue saç ekim metodu ile gerçekleştirilmelidir.
Ancak sadece bölgesel saç kaybı söz konusu ise saç sıklığını arttırmak amaçlı; yoğun olan bölgelerden alınan kıl ve saç köklerinin bekletilmeden hedef bölgeye dikimi prensibi üzerine kullanılan Dhi saç ekim yöntemi de kullanılmaktadır.
Bununla beraber, her sene gerek yurtdışından gelen misafirlerimize gerek yurtiçinden gelen misafirlerimize dünya kalitesinde hizmet veren Dr. Bayer Clinics ekibinin önerisine göre saç kaybı minimal düzeyde ise yine alanında uzman ekimler eşliğimde saç mezoterapisi kullanılsa da orta ve yüksek düzeydeki saç kayıpları için tek çözüm saç ekimi operasyonu olacaktır.