Anka Nakliyat İzmir Nakliyat

Anka Nakliyat İzmir Nakliyat (Görüntülenme Sayısı: 38)
Sektör REKLAM AJANSI
İlan Tarihi 11 ay önce
Firma No 498
Telefon 0539 456 73 62
Faks
Web Sitesi https://www.ankanakliyat.com.tr/
Adres Göksu Mah. 679 Sk. No.:2 Buca İzmir
İl/İlçe Buca / İzmir
Firma Hakkında

İzmir Nakliyat İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmet sektöründe yer almaktadır. Şehirde bulunan şirkette eşyalarınızı güvenle paketleme yapılmaktadır. Yeni model araçlar ile sevkiyat gerçekleşmektedir. Böylelikle araçlarımıza yüklenen eşyalarınız yeni evinize taşınmaktadır. Yeni eve çıkarılan eşyaların paketleri özenli şekilde açılmaktadır. Mobilyalarınız ve eşyalarınızın demonte ve montaj işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca son yılda insanları korkutan pandemi nedeniyle eşyalarınıza ücretsiz dezenfektan hizmeti sunulmaktadır.

Nakliyat evlerden yüksek binalara, küçük şirketlerden büyük şirketlere, şehir içi ya da şehirlerarası olmaktadır. Bunun için her türlü nakliyat taşımada işlerinin uzmanı olmaktadır. Çalışma ekibi eğitimli profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler aldıkları eğitim karşısında her türlü sorunun üstesinden gelmeyi başarmaktadır. Evdeki ya da işyerinizdeki eşyalarınız ne kadar büyük olursa olsun sorun olmamaktadır. Her boyutta ve özellikte olan eşyalarınızı özenle paketlenmektedir. Ayrıca gidileceği yere kadar ve yeni yerine teslim edilene kadar tüm eşyaları korumaktadır.

İzmir evden eve nakliyat için sizlere düşük ücret veren, eski model araçlar ile taşıma işlemi yapmaktadır. Bunları seçmek yerine sizler araştırıp İzmir için daha güvenilir nakliye şirketleri bulmalısınız. İzmir evden eve nakliyat tam bu noktada size doğru nakliye seçebilmenizi sağlamaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmaları bazı sundukları imkanlar bulunmaktadır. Bunlar arasında araçlarda taşıma bidonları bulunmaktadır. Evinizdeki kırılabilecek mutfak eşyaları için özel koliler bulunmaktadır. Ayrıca ütülenmiş elbiseleriniz içinde ayaklı askılıklar mevcut olmaktadır. Katlanmış olan giysileriniz için ise tekstil kolileri yer almaktadır. Hatta mobilya ve beyaz eşyalarınız için köşebentlerle dolu ürünler kullanılmaktadır.

Nakliyatçı firma şehir içi ve şehirler arası nakliyat sözleşmesi imzalanmaktadır. Bu sözleşme imzalanmadan hiçbir firma eşya taşıma işlemi yapmamaktadır. İzmir evden eve nakliyat ta tam zamanlı eğitimli, üniformalı, eğitimli personeller çalışmaktadır. Nakliyat esnasında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bunun için taşıma işlemi öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Doğru ve garantili fiyatlandırma yapılmaktadır.

İzmir evden eve nakliyat ta eşyalarınız özenle sarılıp zarar gelmeyecek şekilde taşınmaya hazırlanmaktadır. Ayrıca bunlara ilaveten halı, zemin, ahşap, merdivenler korunmaktadır. Her türlü eşyayı özenle paket edebilmek için farklı paketleme malzemeleri bulunmaktadır. Yorgan, yatak, kutu, plastik sargı gibi çeşitli ambalaj malzemeleri sunmaktadır. Bu durum eşyaların çokluğuna göre her boyutta ve genişlikte araçlar bulunmaktadır.