Konforlu bir hayat sürmek isteyenler için tasarlanmış yaşam alanıyla ve özel tasarımıyla ilham verici yaşam arzulayanların adresi olan Skyland İstanbul, eşsiz manzarasıyla İstanbul'u ayaklarınızın altına seriyor.

Eroğlu İnşaat tarafından yapılan Seyrantepe’deki Skyland İstanbul, üç kule ve bu kuleleri birleştiren meydandan oluşan mimarisiyle şehrin merkezinde yer alırken, Avrupa'nın en yüksek binası ve en büyük tasarım alışveriş merkezi konumunda. Yaşam standartlarını yükselten, akıllı bina teknolojileriyle konfor sağlayıp enerji tasarruflu bir yaşamın mümkün olabileceğini kanıtlayan Skyland İstanbul, rezidans ve ofislerden oluşuyor.

İSTANBUL'UN GÖBEĞİNDE YAŞAM MERKEZİ

Hayatı dolu dolu yaşamak isteyenler için rüya gibi bir yaşam sunan Skyland İstanbul, çocuklar için sosyalleşme imkânı sağlarken, çocuklara ise sadece eğlenceye odaklanmak kalıyor. Fitness, wellness center, yüzme havuzu gibi sosyal donatıların dışında büyüleyici bir İstanbul manzarası sizi bekliyor. Akıllı ev teknolojilerinin yanı sıra, şehrin en büyük oksijen kaynağı olan Belgrad Ormanı, Skyland İstanbul'un hemen yanında yer alıyor.

TÜM OFİS İHTİYAÇLARINA CEVAP VERİYOR

Mimar Peter Vaughan tarafından tasarlanan Skyland İstanbul; İngiltere’den Brezilya’ya, Çin’den BAE’ye uzanan çalışmalarıyla 60 yıllık geçmişine 250’nin üzerinde ödül sığdıran mimarlık ofisi Broadway Malyan’ın imzasını taşıyor. Skyland İstanbul, şehirden uzaklaşmadan doğaya yakın bir çalışma ofisi imkanı sunuyor. 5 farklı ofis tipi, birleştirilerek her katta 2 bin m2 'ye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen esnek çalışma mekanı seçenekleri ve teknolojik altyapısıyla, Skyland İstanbul tüm ofis ihtiyaçlarına cevap veriyor.

SKYLAND İSTANBUL’DA TASARIM AVM’Sİ

HOM Design Center, birçok ülkede sayısız projeye imza atan ünlü mimar Peter Vaughan tarafından tasarlanan, İstanbul'un en çekici yaşam ve yatırım merkezlerinden Skyland İstanbul karma projesinin içinde yer alıyor. Ev ve ofis tasarımına yönelik önemli markaları bir araya getiren HOM Design Center, zengin marka karmasıyla ziyaretçilerin pek çok seçeneği tek adreste bulabileceği konforu ve zaman tasarrufunu sağlıyor.

SARIYER POSTA GAZETESİ