Beyoğlu’nun Belediye Başkanı ve AK Parti’den Sarıyer Belediye Başkan Adaylığı için adı geçen Ahmet Misbah Demircan, gazetemizin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na konuştu.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den Sarıyer Belediyesi Başkan Adaylığı için ismi geçen Ahmet Misbah Demircan, Levent Pehlivanoğlu ile seçimleri konuştu. Demircan, tarihi ve mimari yapılarıyla bilinen, aynı zamanda kültür ve sanat ilçesi olarak da tanınan Sarıyer'den aday olup olmayacağını Pehlivanoğlu’na değerlendirdi.

Konuşmasında sürekli “Sarıyerlilik” vurgusu yapan Beyoğlu’nun 3 dönemdir belediye başkanlığını yapan ve İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Başkanlığı görevini yürüten Demircan, yerel seçimlerde AK Parti’nin Sarıyer’i nasıl alacağına dair Levent Pehlivanoğlu ile fikir alışverişinde bulundu. Emirgan’da ikamet eden ve Sarıyer’in iç dinamiklerine son derece hakim olduğunu belirten Demircan, isminin Sarıyer’de başkan adaylığı için geçmesini ve seçimlerde izlenmesi gereken yol haritası üzerine Pehlivanoğlu ile uzun süre sohbet etti.