Senelerdir birçok Sarıyerli gibi bu kulübün peşinden her yere giden, kulübün menfaati için elini taşın altına sokup elinden geleni yapan ve bunları yaparken sadece ve sadece kulüp menfaatini düşünen, menajerler ile kol kola koyun koyuna olmayan, prim yapmak için üç kuruşluk adamlara yalakalık yapmayan, kulübün zararına ne bir futbolcuya nede bir hocaya kulübü peşkeş çekmeyen, yaptığınız yanlışları yazarak sizi eleştirip birçok kez yanlıştan döndüren, şahsıma yapılan onca saygısızlığa rağmen kulübün menfaati için eyvallah diyen ben çapsızım ama Kulübün paralarını çöpe attıran,kariyeri sıfır olan hocaları, futbol defterini kapamış oyuncuları bu kulübe peşkeş çekip nasıl olsa parayı Akkoyun veriyor diyerek kulübü bu sene düşme potasına sokanlar çaplı adam öylemi?

Ve bu adamlar bu konuşmaları yaparken bir Allah’ın kulu sesini çıkartmıyor. Şaşırdım mı? Tabi ki hayır. Hepsini biliyoruz tanıyoruz. Bu tipler benim ligimin oyuncusu değil. Bu yüzden atıp tutsunlar. Ben bu tiplere her şeyi bir kenara bırakıp şu soruyu soruyorum.

Sayenizde düşme hattına giren takımı kurtarmak için ne yaptınız.? Başkanın çektiği sıkıntının binde birini çektiniz mi.? Tabi ki hepimiz biliyoruz ki sizin umurunuzda olan deplasmandaki otelin kalitesi, yemeğin lezzeti ve attığınız hava idi. Siz çap nasıl hesaplanır, öğrendiniz mi acaba ortaokulda?

O çap dediğiniz şey, Pi x r’nin karesi değildir.. O yüzden sizin gibilerde bulunmaz… Eleştiri yağmuruna tuttuğum Saffet Akkoyun’a bile bugüne kadar en ufak saygısızlık yapmamışken, sizin ağzınız benim çapımdan bahsedecek kadar temiz değil.

Neyse ucuz şeyleri konuşmayalım. Gelelim önümüzdeki kongreye. Sn. Akkoyun hala aday olmayacağı konusunda ısrarlı.

Kendisi ile yaptığım toplantılarda asla karşısına aday olarak çıkan bir listede olmayacağımı söyledim. Kendiside kim çıkarsa çıksın başarılar diler ve kulübede 1 milyon destek veririm karşılığını verdi. Hatta aynı söylemi kongrede de kullanınca, bu konudaki kararlılığını bir kez daha gördüm. Bu yüzdende 30 gündür görüşme ve toplantılarımız sonucu kulübümüze sahip çıkmak adına Saffet Başkanımızdan bayrağı devir almak için bu kongrede sürpriz, herkesçe kabul görecek bir Başkan adayı, (Kavaloğlu) değil. Tesisleşme ve süper lige çıkma projesi ile liste çıkarmaya karar verdik. Hayırlı olsun.

Kazanıp kaybetmekten ziyade, kulübün sahipsiz kalmayacağını göstermek önemli olan.

Allah utandırmasın.

Anahtar Kelimeler:
sarıyer spor kongre saffet akkoyun

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol