AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, partisinin Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayları Şems Çakıroğlu, Metin Poyraz, Ali Rıza Zaman, Başar Biberoğlu ve Beyza Sındıraç ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı’nda kritik bir toplantı gerçekleşti. İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın ev sahipliğini yaptığı görüşmeye AK Parti’den Sarıyer Belediye başkan aday adayları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Aday adayları yerel seçimi konuştu

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Sarıyer’den kimi aday göstereceği merak konusu olurken, Salih Bayraktar aday adaylarıyla bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda, Sarıyer’in gündemi, yaklaşan yerel seçimler ve seçimde izlenecek yol haritası üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

AK Parti’den toplantıyla bilgili bilgilendirme

Toplantı ile ilgili sosyal medya hesabından bilgilendirme yapan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, açıklamada “2019 yerel seçimler öncesinde, AK Parti Sarıyer Belediye başkan aday adaylarının katılımı ile toplantımızı gerçekleştirdik. İlçe Başkanımız Salih Bayraktar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantımızı, Aday Adaylarımız Beyza Sındıraç, Metin Poyraz, Ali Rıza Zaman, Başar Biberoğlu ve Şems Çakıroğlu’nun katılımları ile gerçekleştirdik. Birlik ve beraberlik doğrultusunda geçen toplantımız, keyifli bir akşam yemeği ile devam etti” ifadelerine yer verildi.