Sarıyer’de yayın hayatına, gurur ve kararlılıkla 11. yılına girerek, aralıksız olarak devam eden Sarıyer Posta Gazetesi; Levent Pehlivanoğlu yönetiminde, 125. sayısıyla okurlarının karşısına çıktı.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde tüm siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarına eşit mesafeli yaklaşımıyla, doğruları takdir eden, yanlışları tenkit eden, tarafsız ve kararlı yayıncılık esasından ödün vermeyen Sarıyer Posta Gazetesi, 11 yıldır Sarıyer’de istikrarlı çizgisiyle devam ediyor.

Sarıyer’e dair tüm haberler Sarıyer Posta Gazetesi’nde

Boğazın incisi, Sarıyer’e dair ne varsa, takipçisi olan gazete; yeni sayısında da halkın sorunlarını, beklentilerini, taleplerini ve çözüm önerilerini sayfalarına taşıdı. Sarıyer iş ve ticaret dünyasının da sesi olan Sarıyer Posta, birbirinden özel haberlerle çeşitli sektörlerden önemli gelişmeleri okuyucuları için hazırladı. 125. sayıda da ilk günkü heyecanı yaşadıklarını dile getiren Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, “Siyasal gelişmeleri, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikleri, ekonomik gelişmeleri, amatör ve profesyonel spora dair öne çıkanları okurlarımız için sayfalarımıza taşıdık. 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesinde de tarafsızlık ilkemizden ödün vermeden Sarıyer’deki tüm kesimlerin sesi olduk. Bundan sonraki sayılarımızda bizi başarıya taşıyan nitelikli ve tarafsız gazetecilik anlayışımızdan ödün vermeyeceğiz” dedi.