Zeybek, seçim ofisi açtı

logo

Zeybek, seçim ofisi açtı

Zeybek, seçim ofisi açtı

CHP İstanbul İl Başkan Adayı Gökan Zeybek, CHP İl Kongresi için Maslak Steingenberger (Sheraton) Hotel’de seçim ofisi açarak çalışmalara başladı.

gökan zeybek

CHP Genel Merkezinde Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile görüşerek desteğini alan ve çalışmalarına başlayan Gökan Zeybek’in CHP İstanbul İl Başkan adaylığına kesin gözü ile bakılıyor. Maslak Çalışma ofisinde partililer ve delegeler ile görüşerek gün boyu toplantılar yapan Gökan Zeybek’in çalışma ofisi, toplantı, yönetim yeri ve alan çalışmaları olarak düzenlenmiş, kadın ve gençlik kolları olarak 300 kişilik ekip ile çalışarak kongreye hazırlanıyor.

Çalışma ofisinde, gün boyu İstanbul’da STK’lar ile görüşmelerini sürdüren ekibi yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürüyor. İlçe Başkanları ve İl delegeleri ile toplantılar yapan Gökan Zeybek,  Milletvekilleri ile de görüşmelerde bulundu.

Tüm ilçelerde çalışma ekipleri kurarak seçimlere hazırlanan Zeybek, İl başkanı olması halinde, İstanbul’da 3 bölge ve 3 ayrı alt başkanlıklar kurarak İstanbul’un bütün mahallelerini seçimlere ekipler halinde çalışmaya ortak edeceğini belirtti.

 

Etiketler: » » » » »
1297 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.