Zekeriyaköy’de tartışma ölümle sonlandı

logo

Zekeriyaköy’de tartışma ölümle sonlandı

Zekeriyaköy’de tartışma ölümle sonlandı

Zekeriyaköy’de Garanti Koza Çarşısı’nda akıl almaz aşk cinayeti yaşandı. 1 ölü 1 yaralı.

Sarıyer Merkez’de Dila Lostra sahibi 1 çocuk babası Salih Karaevli (48) ile aşk yaşadığı iddia edilen Moldovyalı Tattiana Podaros arasında Zekeriyaköy Garanti Koza Çarşısı’nda bulunan terzihanede yaşanan tartışma sonucu, Karaevli, silahını çekerek önce Tattiana’yı kasığından vurdu daha sonra silahı kafasına dayayarak intihar ederek yaşamını yitirdi. Terzihane işlemecisi ŞükrüYırtıcı’nın dışarda bulunmadığı sırada yaşanan olayda Tattiana yaralanarak Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı.

Vatandaş ambulansın geç gelmesine tepki gösterdi

Olay yerine 40 dakika sonra gelen ambulans tepkilere neden oldu. Köy halkı buraya ambulans noktası kurulmasını istedi. Olaya ilk müdahaleyi Özel Zekeriyaköy Sağlık Kabini Hemşiresi Gülsen Bozkaya tarafından yapıldı.

IMG_2392Soruşturma başlatıldı

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü olay yerine intikal etmesiyle olay yeri incelemesi ve soruşturma başlatarak, çevrede güvenlik önlemleri alındı.

Köye giren çıkan belli değil

Konuya ilişkin konuşan Zekeriyaköy Muhtarı Semra Özkaya, “Maalesef mahallemizde daha önce kimin yaşadığından bilgi sahibiydik. Ancak Nüfus işleri yasasından sonra tüm kayıtların muhtarlıklardan alınıp, Nüfus Müdürlüğüne alınmasıyla, köyde kimin girip çıktığını bilemiyoruz. Bu da bizler için büyük bir sorun.

detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Etiketler: » » » »
11034 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.