Zekeriyaköy Gençlik ve Spor artık 1.Amatör ligde

logo

Zekeriyaköy Gençlik ve Spor artık 1.Amatör ligde

Zekeriyaköy Gençlik ve Spor artık 1.Amatör ligde

zekeriyakoy-spor-mac-29Zekeriyaköy Gençlik ve Spor ile Bayrampaşa Demir Spor, Çayırbaşı Stadı’ndaki maçta karşı karşıya geldi. Zekeriyaköy  5-1 galip olarak 1. Amatör lige yükseldi.

İstanbul Amatör ligde şampiyonluğa yükselen Zekeriyaköy Gençlik ve Spor Kulübü takımı Bayrampaşa Demir Spor’u 5-1 mağlup etti. Çayırbaşı Stadı’nda oynanan maçı Zekeriyaköy Spor’un ilk yarıyı 2-1 kapattı.

Zekeriyaköy Gençlik ve Spor’un antrenörü Ali Kurt maçı kazanan takım oyuncularıyla heyecanlarını paylaştı. Gençler galibiyet sevincini yaşadıkları maçın bitiminde kupalarını Zekeriyaköy Muhtarı ve Zekeriyaköy Gençlik ve Spor Kulübü Asbaşkanı Semra Özkaya’nın elinden aldı. Zekeriyaköy Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Arif Demircan da genç oyuncuları başarılarından dolayı tebrik etti.

zekeriyakoy-spor-mac-24Zekeriyaköy Gençlik ve Spor Kulübü’nün oyuncuları: Cahfer Kültür – Bilal Okan Orukan – Hasan Ali Büyükdurmuş – Arif Can Avar – Umut Uçar – Gökmen Kömürcü – Orkun Tezercik – Alican Ergin -Sefa Tekcan – Orhan Atmaca – Adem Özdemir – Mehmet Dolaşan – Volkan Aslan – Oğuzhan Kadir Aydın – Recep Ali Beşlioğlu – Oğuz Yılan – Sedat Albayrak – Cihan Dişli – Mustafa Saltoğlu – Ömer Kılıc – Mehmet Akçan – Hakan Şahin – Bilal Kabaksız – Emirhan Temiz – Burak Atar – Erkut Cetiz – Mehmet Dağlılar

Etiketler: » » »
1764 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.