ZEKERİYAKÖY CHEERS MAKYAJ TAZELEDİ

logo

ZEKERİYAKÖY CHEERS MAKYAJ TAZELEDİ

ZEKERİYAKÖY CHEERS MAKYAJ TAZELEDİ

Zekeriyaköy’de dört yıldır hizmet veren Cheers 34, yepyeni konsept ve eğlence tarzı ile bugün renkli bir açılış yapacak. Aytek Sermet Bizz Band grubunun vereceği muhteşem caz konseri ile başlayacak açılışta, ilerleyen saatlerde Dj Boss, davetlilere renkli bir gece yaşatacak!

Zekeriyaköy’ün sıcak mekanlarından Cheers, yepyeni konsepti ile dönüyor. 12 günlük aranın ardından bugün akşam düzenlenecek renkli bir açılışla yeniden müdavimlerine ‘Merhaba’ diyecek. Cheers, hem fiziksel mekanında hem de tarzında yenilik yaptı. İşletmeciliğini Şebnem Gürdem, yaptığı mekanın bu akşam yapılacak açılışı Aytek Sermet Bizz Band grubunun vereceği caz konseri ile başlayacak, sürprizlerle devam edecek.

4 YILDIR ZEKERİYÖKÖYLÜLER’İN MEKANI OLDU

Hoş sohbetlerin yapıldığı, her yaştan insanın buluşma noktası olan Cheers, Zekeriyaköy’de 4 yıldır kendine has bir tarz yarattı. Her geçen gün renkli bir müdavim grubu kazanan Cheers artık yenilendi. Amaçlarının Zekeriyaköy’de insanları bir araya getirmek ve sosyal bir ortam oluşturmak olduğunu belirten Şebnem Gürdem, “Müziğe daha fazla ağırlık verdik, onun için konsept değişikliğine gittik. İnsanların sadece geç saatlerde değil, iş çıkışından ya da evlerine gittikten sonra uğrayacakları bir mekan olsun istedik. Cheers, pazartesi günleri dışında haftanın her günü açık olacak. Hafta içi saat 14.00’te açılacak 24.00’a kadar, hafta sonları ise sabah 04.00’a kadar açığız. Her hafta mutlaka bir canlı müzik ve DJ performansı olacak. Karoke, özel geceler, Salı barı konseptimiz vardı. Onun üzerine değişiklik yapacağız. Yemeğe ağırlık vereceğiz. Özel seçilmiş bir yemek üzerine, geceler yapacağız.” diye yeni konsept hakkında bilgiler verdi.

KAPANIYOR MU DİYE ÜZÜLDÜLER

Yeni konsept çalışmaları için bir süre Cheers’in kapılarını kapattıklarını hatırlatan Gürdem, “12 günlük tadilat süresinde dostlarımızdan tepki gördük, Cheers’in kapandığını sandılar. Kendi evimiz gibi hissettiğimiz mekanı kaybettik diye üzüldüler. Bu beni çok mutlu etti. Şimdi yeni bir konseptle, yeni bir mekan ve yeniliklerle geldiğimiz için de ayrıca mutluyum. Bugün akşam açılış gecesi yapacağız. Eksiğimiz gediğimizle açılıyoruz. Yapacaklarımız bitmedi ama daha fazla kapalı kalmasını istemedik.”dedi.

CAZ KONSERİ İLE AÇILIŞ

Yeni yüzü ile bugün müdavimlerine yeniden merhaba diyecek olan Cheers, renkli bir açılış yapacak. Şebnem Gürdem, “Aytek Sermet, Biz Band işadamları grubunun vereceği caz konseri ile açılış yapacağız. Ardından, Dj Boss, bize muhteşem gece yaşatacak. Gece, sürprizlerimiz de olacak. Herkesi bekliyoruz.”dedi.

Zekeriyaköy Meydanı Garanti Koza Çarşısı Eğrisel Blok No: 7A/1
Tel: 0212 202 71 01

Levent PEHLİVANOĞLU

Etiketler: » » » » »
5723 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.