Yüksek Sadakat: Birlikteliği paylaşmak için buradayız

logo

Yüksek Sadakat: Birlikteliği paylaşmak için buradayız

Yüksek Sadakat: Birlikteliği paylaşmak için buradayız

İstanbul ikinci el festivalinde stant açan Yüksek Sadakat Grubu, etkinlik hakkında gazetemize özel değerlendirmelerde bulundu.

Sarıyer Belediyesi ve Garaj Organizasyon’un ortaklaşa düzenlediği olan İstanbul İkinci El Festivali, “Atma değerlendir. Tüketimi azalt mutlu ol. Dünyaya daha az karbon ayak izi bırak” sloganıyla 2 gün boyunca süren olan festival,  Kilyos Yeşilçiftlik Restoran’ta düzenlendi. Festivalde stant açan Yüksek Sadakat Grubu üyeleri Serkan Özgen ve  Alpay Şalt, gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na özel açıklamalar yaptı.

“Bu sıcak ortam bizi buraya çekti”

2Festivalde gazetemize özel açıklamalarda bulunan Yüksek Sadakat grubu üyeleri Serkan Özgen, ve  Alpay Şalt, festivalden duyduğu mutluluğu şu sözlerle dile getirdi: “Her şey önce bir aile olarak arkadaş olarak buradayız. Bu sıcak ortam bizi buraya çekti. Müzisyen kimliğimizi sahnede bırakıp, burada ikinci el festivaline katkı sunmak ve birlikteliği paylaşmak için buradayız. Burada atmosfer çok güzel. Evde kullanmadığımız eşyalarımızı çıkarıyoruz hem de başka stantlardan kendimiz için alışveriş yapıyoruz. Dolayısıyla bizim için çok güzel geçiyor. Satışlarımız da çok iyi.”

“Sarıyer sanatçıların merkezi”

Sarıyer’de yaşayan sanatçılara değinen Yüksek Sadakat, “Sarıyer’de yaşayan sanatçılarımız çok. Bunlarla sürekli iletişim halindeyiz ve hepsi de bu tür etkinliklere karşı duyarlılar. Biz sürekli kendi aramızda müzik ile ilgili eşyalarda birbirimize haber ediyoruz. Çok geniş bir sanatçı kitlesi var. Hepsi de bu tür sosyal sorumluluk projelerine duyarlı arkadaşlarımız” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » » » » »
2802 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.