Yıldırım: Bu ön seçimi iyi değerlendirmeliyiz

logo

Yıldırım: Bu ön seçimi iyi değerlendirmeliyiz

Yıldırım: Bu ön seçimi iyi değerlendirmeliyiz

CHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Av. Necati Yıldırım  pazar günü yapılacak olan ön seçim öncesi Sarıyerlilere bir kokteyl düzenledi. Kokteyle katılım oldukça yoğundu.

CHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Av. Necati Yıldırım Pazar günü yapılacak olan ön seçim öncesi partililere bir kokteyl düzenledi. Sarıyer Merkez Mahallesi’nde bulunan Sarıyerliler Derneği’nde düzenlenen kokteylde CHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Av. Necati Yıldırım’a ilgi yoğundu.

 Yıldırım: Bu demokrasi şöleni mutlaka iktidar şölenine dönüşecektir

necati yıldırım Pazar günü yapılacak olan ön seçimde 11. Sırada yarışacak olan CHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Av. Necati Yıldırım önemli kokteylde önemli mesajlar verdi. Konuşmasına desteklerinden dolayı çalışma arkadaşlarına ve partililere teşekkür ederek başlayan  İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Av. Necati Yıldırım, “Ön seçimlerin yaşandığı bugünlerde bir bayram havası içindeyiz. Bu yaşanan bayram havası Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir farkıdır. Bu Cumhuriyet Halk Partisi’nin demokrasi şöleni 7 haziranda mutlaka iktidar şölenine dönüşecektir. Bunu sokaklarda da görüyoruz sizin bu salonu doldurmanızdan da görüyoruz” dedi.

 Aday adaylarına teşekkür etti

CHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Av. Necati Yıldırım konuşmasına;“Değerli aday adayı arkadaşlarıma söylemlerinde barışı, kardeşliği ve Cumhuriyet Halk Partisi ruhuna uygun propaganda yaptıkları için buradan teşekkür ediyorum. Hiçbirimizin bir farkı yok. Önemli olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarıdır. Bu iktidar mücadelesini birlikte yürütebilirsek birlikte hareket edip Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidar yapabilirsek, o zaman ön seçimin bir önemi olacaktır” devam etti.

Yıldırım: Bu ön seçimi iyi değerlendirmeliyiz

IMG_6668Yıldırım konuşmasında ön seçimin önemini vurgulayarak,“Bu demokrasi şölenini, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir ayrıcalığı olan ön seçimde herkesin sandık başında olması gerekir. Bizim tek bir referansımız vardır. Bunlar akıl, bilim ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin ilkeleridir. Biz sosyal demokrat bir partiyiz. Bu ilke ve referanslarla Cumhuriyet Halk Partisi’ni Ankara’ya iktidara taşıyalım” dedi.

 

Etiketler: » » » » »
1117 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.