YEŞİM SALKIM: “SARIYER KARAKOLUNUN DİLİ OLSA DA KONUŞSA”- Sarıyer Posta

logo

YEŞİM SALKIM: “SARIYER KARAKOLUNUN DİLİ OLSA DA KONUŞSA”

YEŞİM SALKIM: “SARIYER KARAKOLUNUN DİLİ OLSA DA KONUŞSA”

Yeşim Salkım, eski eşi Hakan Uzan’ın kendisini öldürmekle tehdit ettiğini söyleyerek, “Sarıyer karakolunun dili olsa da konuşsa” dedi.

Yeşim Salkım ile Gülben Ergen arasındaki polemik sürüyor. Salkım, Gülben Ergen’in yuvasını yıkan kadın olduğunu ifade ederek çarpıcı açıklamalarda bulundu. Star TV’de yayınlanan ve Cengiz Semercioğlu ile Seren Serengil’in sunduğu programa telefonla bağlantı yapan Salkım,ağır sözler sarf etti.  Gülben Ergen için “Sen Türkiye Cumhuriyeti’nin gördüğü en büyük…Nokta nokta nokta….” ifadelerini kullandı.  Yayında oldukça sinirlenen Salkım, Gülben Ergen’e hitaben “Bu dünya ikimize fazla kızım, büyük hesaplaşma başladı. Ölene kadar senin peşini bırakmayacağım. Senin ben nelerini dökeceğim ortaya” diye konuştu.

 “İŞ BULAMADIM, HEP YASAKLANDIM”

Salkım, Star TV’nin eski patronlarından olan eski eşi Hakan Uzan’la ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Uzan’ın kendisini çok tehdit ettiğini ve boşanmadığını anlatan Salkım, “Sarıyer karakolunun dili olsa da konuşsa. Bana ‘Seni öldürürüm, üzerine helikopter pisti yaptırırım” dedi. Uzanlardan çektim, hükümetlerden çektim. İş bulamadım, hep yasaklandım. Ayakta kalabilmek için eşek gibi çalıştım. Bana yapılan haksızlıklar dünyanın hiçbir ülkesinde yapılmadı” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » » » » »
1440 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.