YENİ YIL SÜSLEMELERİ GÖZ KAMAŞTIRDI

logo

YENİ YIL SÜSLEMELERİ GÖZ KAMAŞTIRDI

YENİ YIL SÜSLEMELERİ GÖZ KAMAŞTIRDI

Yeni yıla sayılı saatler kala Sarıyer’de birçok işyeri ve dükkan günler öncesinden rengarenk süslemeler yaparak hazırlıklarını tamamladı. Bazı binalardaki renkli ışıklar ise yeni yıl heyecanını artırıyor…

Yeni yıl kutlamaları kapsamında hazırlıklarını tamamlayanlar, dört bir yanı ışıklandırdı. Sarıyer’de birçok alışveriş merkezi, hediyelik eşya satan dükkanlar ve esnaf renkli süslemelerle, işyerlerini aydınlattı. Yeni yıl öncesinde süs malzemeleri vitrinleri renklendirmeye başlarken, müşterilerine güzel bir atmosfer sunmak isteyen işletmeler ise çam ağaçları, konfetiler ve ışıklı süslemelerle yeni yıla girmeye hazır.

Vitrin süslemelerinin bir iş yeri için çok önemli olduğunu ve özellikle de dükkan içindeki ürünlerin satılması ve pazarlanmasında birinci derecede etken olduğunu belirten işletme sahipleri, yeni yıl öncesinde tüm hazırlıkların tamamlandığını belirtti. Sarıyer Şehit Mithat Yılmaz Caddesi’nde bir binanın boydan boya yapılan renkli ışıklandırma ise yılbaşı öncesi dikkat çeken süslemeler arasında yer aldı.

http://www.sariyerposta.com/

Etiketler: » » » » » » » » »
969 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.