YENİ HİZMET BİNASI, YENİ HEDEFLERLE AÇILDI, Sarıyer Posta

logo

YENİ HİZMET BİNASI, YENİ HEDEFLERLE AÇILDI

YENİ HİZMET BİNASI, YENİ HEDEFLERLE AÇILDI

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın, Mesarburnu’ndaki 53 numaralı yalıda bulunan yeni ilçe binası, Kuran tilaveti ve dualar işliğinde hizmete açıldı. Yerel seçimleri kazanma hedeflerini vurgulayan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, “Vira bismillah, yelkenler fora, pruvanız neta, rotamız 2019” ifadesini kullandı.

Uzun yıllardır Ferahevler’de bulunan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı hizmet binası, Mesarburnu Caddesi üzerindeki yalıya taşındı. Kuran tilaveti ve dualarla yapılan açılış törenine; İçişleri Bakan Yardımcısı ve Eski Sarıyer Kaymakamı Mehmet Ersoy, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, mahalle muhtarları ve partililer katıldı.

BAYRAKTAR: ROTAMIZ 2019

Açılış dolayısıyla bir konuşma yapan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, yeni hizmet binasının, parti teşkilatı için yeni bir sürecin başlangıcı olduğunu belirterek, “Bu yeni süreçte Sarıyer teşkilatı olarak sizlerden bir söz istiyorum. Bugüne kadar gayret ettiniz, çok çalıştınız, hepinize teşekkür ediyorum. Ama bugünden sonra elinizden geleni değil, elinizden gelenin daha fazlasını yapmanız için sizlerden söz istiyorum. İnanıyorum ki bu teşkilat, elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Ben bu düşüncelerle ‘Vira bismillah, yelkenler fora, pruvanız neta, rotamız 2019 olsun’ diyorum. Yeni ilçe binamız önce Sarıyer’e, sonra da İstanbul’a hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

TEMURCİ: ASIL COŞKU SEÇİMLERİ KAZANDIĞIMIZ ZAMAN

2019 Yerel Seçimlerinden sonra Sarıyer’de AK Partili bir belediye başkanı görmek istediklerini dile getiren AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, “Gönül ister ki; AK Parti Sarıyer Teşkilatı denildiğinde burada yanımızda bir de belediye başkanımız olsun. Bugün burada coşkuyla yeni ilçe başkanlığımızı açıyoruz ama bu binada asıl coşku Sarıyer’de seçimleri kazandığımız zaman gerçekleşecek. Bunun için Sarıyer İlçe Teşkilatımızın elinden geleni yapacağına inanıyorum” diye konuştu. Açılışa katılan bir diğer isimse CHP’li Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun oldu. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ile ilçe başkanlığını gezen coşkun hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
988 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.