YAZARLAR OKURLARLA BULUŞUYOR

logo

YAZARLAR OKURLARLA BULUŞUYOR

YAZARLAR OKURLARLA BULUŞUYOR

Sarıyer Belediyesi tarafından düzenlenen 6. Sarıyer Edebiyat Günleri’nde çok sayıda edebiyatçı ve sanatçı ile okur ve izleyici kitlesinin buluşmasını sağladı.  Kültür ve Edebiyatın adresi haline gelen 6. Sarıyer Edebiyat Günleri’nde    kitapseverler yazarlarla sohbet etme imkanı da buluyor

Sarıyer Belediyesi tarafından düzenlenen 6. Sarıyer Edebiyat Günleri’nde çok sayıda edebiyatçı ve sanatçı ile okur ve izleyici kitlesinin buluşması, etkinliğin kültür-sanatın adresi olmayı başardığını gösterdi.

ÇOK SAYIDA YAZAR KİTAP SEVERLERLE BULUŞTU

6. Sarıyer Edebiyat Günleri, kültür ve sanatın adresi haline geldi. Kitap severlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, 167 yazar kitapseverlerle buluşacak. Her gün düzenlenen imza gününe katılan kitap severler hem kitap imzalatıyor hem de yazarlarla sohbet etme imkanı buluyor. İlahiyatçı yazar İhsan Eliaçık, imza gününde ilgi gören yazarların başında geldi. İhsan Eliaçık’a kitaplarını imzalatan okuyucular, uzun uzun sohbetlerde yaptı. Zamanın Sözü, Bana Dinden Bahset, Öteki İslam Tarihi, Bu Belde gibi kitaplarını imzalayan yazar İhsan Eliaçık ile İslam tarihi üzerine sohbet edip sorular soran okurlar, aldıkları cevaplardan memnun kaldı.

YARIN 50 YAZAR OKURLARIYLA BULUŞACAK

Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’ndaki programda yazarlar okurlarıyla buluşuyor. 6. Sarıyer Edebiyat Günleri kapsamında her gün 14.00-16.00 saatleri arasında yazarlar okurlarıyla buluşuyor. 14 Mayıs Pazar günü ise 12.00 ile 17.00 saatleri arasında Atilla Dorsay, Pelin Batu, İrfan Değirmenci, Ali Topuz gibi ünlü isimlerin yer aldığı 50’nin üzerinde yazar okurlarla buluşacak.

Haber Abdulhamit ALBEZ

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
1872 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.