YAPTIĞIMIZ HER İŞLEMİN ARKASINDAYIZ!

logo

YAPTIĞIMIZ HER İŞLEMİN ARKASINDAYIZ!

YAPTIĞIMIZ HER İŞLEMİN ARKASINDAYIZ!

Sarıyer’de kadınların son gözdesi haline gelen Estee Güzellik Merkezi, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle dikkatleri üstünde topluyor.

“Kusursuz güzelliği keşfedin”, sloganıyla yola çıkan ve  kısa sürede yakaladıkları bu başarıyı kalite standartlarından ödün vermemelerine borçlu olduklarını söyleyen Estee Güzellik Merkezi Güzellik Uzmanı Betül İşler, “Yaptığımız her işlemin arkasındayız. Geriye dönük müşterilerimizden hiç şikayet almamamız çok önemli.” diyor.

“GÜZELLİK ALANINDA SON TEKNOLOJİLERİ KULLANIYORUZ”

Kusursuz güzelliği keşfedenlerin Sarıyerlilerin son dönemde kaliteli hizmet almak için tercih ettikleri Estee Güzellik Merkezi’nde son teknoloji kullanılarak lazer epilasyon, iğneli epilasyon, cilt bakımı, kaş kontürü, dermapen, ayak detoksu, kalıcı makyaj, zayıflama, gibi hizmetler verildiğini belirten İşler, “Estee Güzellik Merkezi’nin hijyenik bir ortamda, siz müşterilemize güler yüzlü, uzman ekibimizle ve en gelişmiş teknoloji ürünleri kullanarak hizmet vermekteyiz.” dedi.

Estee Güzellik Merkezi’ne gitmeden önce randevu almak da çok kolay. 0505 077 30 60 olan telefon numarasını arayarak alacağınız hizmet için en uygun tarihe randevu kaydı oluşturuluyor.

Kilyos Cad. Kızıl Elma Sk: No:2/B Sarıyer

Facebook/EsteeSarıyer – İnsagram/esteesariyer – Twitter/esteesariyer

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
3365 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.