Yabancı dil kursu sertifikaları törenle dağıtıldı

logo

Yabancı dil kursu sertifikaları törenle dağıtıldı

Yabancı dil kursu sertifikaları törenle dağıtıldı

635372474020343756Sarıyer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün açmış olduğu yabancı dil kursunu bitiren kursiyerlere sertifikaları törenle dağıtıldı.

Demirtaş Ceyhun Halk Kütüphanesi bahçesinde gerçekleştirilen sertifika töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Öğrenci velileri ve yakınlarının da katıldığı törende, İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca olmak üzere toplam dört dilde uzman öğretmenler tarafından verilen kurslara katılan yaklaşık 330 öğrenci, sertifikalarını Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem’den aldı.

635372474141710200

Erdem; “Siz bilinçli veliler sayesinde eğitime hizmet etmeyi sürdüreceğiz”
Törende bir konuşma yapan Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, son 5 yıldır devam ettirilen kurslar sebebiyle başta Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür ederek başladığı konuşmasında; “Siz bilinçli veliler sayesinde eğitime hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi. Erdem, eğitimin ne denli önemli olduğunu bilmelerinin yanı sıra kurslara katılan öğrenci sayısının da her geçen gün arttığına dikkat çekti. Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, konuşmasını; “Sertifika almaya hak kazanan öğrencilerimizi ve siz velilerimizi kutluyor, bizlere bu imkanı sunan Belediye Başkanı Şükrü Genç’e de teşekkürlerimi sunuyorum” sözleriyle bitirdi.635372472940213604

Etiketler: » » »
990 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.