WHATSAPP’TAN İŞ DÜNYASI İÇİN YENİ UYGULAMA, Sarıyer Posta

logo

WHATSAPP’TAN İŞ DÜNYASI İÇİN YENİ UYGULAMA

WHATSAPP’TAN İŞ DÜNYASI İÇİN YENİ UYGULAMA

 

Yeni bir sürüm üzerinde çalışan WhatsApp, markalar için müşterilerine mesajlaşma servisi üzerinden ulaşma seçeneği sunacak.

WhatsApp Business adı verilen ve hâlihazırda geliştirilmekte olan yeni uygulama, müşterilerle markaların birbirleriyle iletişim kurması için tasarlandı. Yeni uygulama, 2014 yılında Facebook tarafından 19 milyar dolar karşılığında satın alınan ve ücretsiz kullanılabilen WhatsApp’ı kârlı hale getirmek için atılan en somut adım olacak. Uygulamanın arkasındaki fikir, arkadaşlarıyla iletişim kurmak için WhatsApp’i kullanan kişilerin önerilerini, şikâyetlerini ve işlem taleplerini mesajlaşma uygulamasıyla firmalara iletebilmesi.

İŞ VE ÖZEL DİYALOGLAR AYRILACAK

Firmalar potansiyel ve mevcut müşterilerine WhatsApp Business üzerinden ulaşmak için Facebook’a ödeme yapmak zorunda olacak.  Yeni WhatsApp Business, firmalar için eklenen birkaç yenilik dışında uygulamanın standart sürümüyle aynı olacak. Ayrı bir uygulama olarak sunulacak WhatsApp Business, kullanıcıların iş ve özel diyaloglarının birbirine karışmasını önleyecek.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »
610 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.