Vatandaşlardan Engin’e teşekkür

logo

Vatandaşlardan Engin’e teşekkür

Vatandaşlardan Engin’e teşekkür

Sarıyer’in sevilen siyasetçilerinden İstanbul Milletvekili Didem Engin, Yenimahalle’de bulunan sokaklarda yaşanan sorunları, bizzat kendisi ilgilenerek çözdü.

 

DSC_0114Yenimahalle’nin coğrafi yapısı gereği yokuşlu olması ve vatandaşların özellikle engelli ve yaşlı vatandaşların gidiş ve gelişlerinde büyük sıkıntılar yaşması İstanbul Milletvekilli Didem Engin’i harekete geçirdi. Milletvekilli seçilmeden önce ve seçildikten sonra da sürekli halkın içinde olan Engin, bu tavrıyla vatandaşların takdirini kazanıyor.

Yenimahalle Muhtarı Ahmet Çınar’ın mahallenin sorunlarının çözülmesi için gereken her yere başvurdu. Ancak herhangi bir kurum ve kuruluştan olumlu yanıt alamayınca, konuyu İstanbul Milletvekili Didem Engin’e söyledi. Bunun üzerine Engin çalışmalara başladı. Yapılan görüşmeler sonucu Yenimahalle’de bulunan ara sokaklarda bulunan kaldırım, merdiven ve alt yapı gibi sorunların çözümü için düğmeye basıldı.

Engin, mahalledeki bütün sorunları çözdü

didem-enginEngin’in çabaları sonucu mahalleye gelen ekipler mahalledeki bütün sorunları tek tek çözdü. Çalışmalar sırasında da Didem Engin ara sıra gelerek çalışmaları yerinde takip etti. Sorunun çözülmesinde etkili olan Engin’e mahalle sakinleri teşekkür ederek, duyarlılığından dolayı minnettar olduklarını dile getirdi.

“Herkes aynı duyarlılığı göstermeli”

Konuyla ilgili gazetemize konuşan Mahalle Muhtarı Ahmet Çınar da milletin vekili deyiminin tam anlamını yerine getirdiğini dile getirerek, tüm vekil ve siyasetçilerden aynı duyarlılığı göstermesini söyledi.

Etiketler: » » » » » »
3742 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.