VAHŞETE AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET

logo

VAHŞETE AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET

VAHŞETE AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET

Kayseri’de eski kayın biraderinin 2 çocuğunu dövdükten sonra çuvala koyup kuyuya atan ve bir çocuğun ölümüne sebep olan kadına, ağırlaştırılmış müebbet ve 20 yıl hapis cezası verildi.

Kayseri’de eski kayın biraderinin 2 çocuğunu dövdükten sonra çuvala koyup kuyuya atan ve bir çocuğun ölümüne sebep olmak suçundan tutuklu yargılanan kadına, 10 yaşındaki erkek çocuğunu öldürmekten ağırlaştırılmış müebbet ve 7 yaşındaki kız çocuğunu öldürmeye teşebbüsten ise 20 yıl hapis cezası verildi.

BAKANLIK DA DAVAYA MÜDAHİL
Kayseri 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada tutuklu sanık Rukiye T.(28)  Nevşehir Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndan Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile duruşmaya katıldı. Ölen 10 yaşındaki Mehmet Ali T.’nin babası Kamil T.(35), annesi Elif T.(28) ve avukatlar duruşma salonunda hazır bulundu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı avukatı da davaya müdahil olarak duruşmaya katıldı.

Önceki celse akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için İstanbul, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilen sanık Rukiye T. (28)’nin akıl sağlığının yerinde olduğuna dair rapor geldiği öğrenildi.

Mahkemede karar verileceği uyarısı ile son sözü sorulan sanık Rukiye T., “Bir diyeceğim yok. İsteyerek ve bilerek yapmadım. Bu yaptığım eylemden dolayı çok pişmanım.” dedi.

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » »
347 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.