Uyuşturucu tacirlerine göz açtırılmıyor

logo

Uyuşturucu tacirlerine göz açtırılmıyor

Uyuşturucu tacirlerine göz açtırılmıyor

Sarıyer’de 7 mahallede eş zamanlı uyuşturucu operasyonu düzenlendi. İstanbul Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ve Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin Sarıyer’de ortaklaşa düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 8 kişi gözaltına alındı.

 

Uyuşturucu OperasyonuÇayırbaşı, Maden, Emirgan, Zekeriyaköy, Kocataş, Kazım Karabekir ve Merkez Mahallesi’nde Yüzlerce Özel Harekat Timleri’nin katıldığı baskınlar sabaha doğru yapıldı.  Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı operasyonda polis helikopteri de bölgede uçarak havadan koordinasyon sağladı.Uyuşturucu satışı yaptıkları iddia edilen 8 kişi gözaltına alındı. Sarıyer’in 7 ayrı mahallede eş zamanlı yapılan baskınlarda 200 gram uyuşturucu ele geçirildi.

“Operasyonlar devam edecek”

Torbacılar ve sokak satıcılarına karşı yapıldığı belirtilen operasyonların devam edeceği ve Sarıyer polisinin zehir tacirlerine göz açtırmayacağı belirtilirken, Sarıyer halkı tarafından yapılan bu tür operasyonlar takdir edildi. Sarıyer’de güven ve huzurun sağlanması için yaptıkları bu operasyonlardan dolayı polise teşekkür etti.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
1396 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.