Uyuşturucu satıcısı yakalandı  

logo

Uyuşturucu satıcısı yakalandı  

Uyuşturucu satıcısı yakalandı   

Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro Ekipleri Huzur Mahallesi’nde düzenlediği başarılı operasyonla uyuşturucu ile birlikte bir kişiyi yakaladı.

Uyuşturucu ile mücadelede önemli başarılara imza atan ve mücadelesini kararlılıkla sürdüren Sarıyer Emniyet Müdürlüğü, gelen ihbar üzerine bir kişiyi takibe aldı. Uyuşturucu satıcısı olduğu tespit edilen S. A. D isimli bir kişi Asayiş Büro Ekipleri tarafından Huzur Mahallesi’ndeki sanayi girişinde düzenlenen başarılı bir operasyonla yakalandı. Gözaltına alınan S. A. D’nin üzerinden yapılan aramalarda 83 gr uyuşturucu, 58 adet Extacy hap ele geçirildi. Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen şahıs ilk ifadesi alındıktan sonra adli makamlara sevk edildi.

Uyuşturucuyla mücadele devam edecek

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu tacirleri ve sokak satıcılarına yönelik operasyonların kararlılıkla devam edeceğinin sinyalini verdi. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından önleyici emniyet tedbirleri de alınıyor. Bu kapsamda bir yandan düzenlenen seminer ve konferanslarda ilgili kurum, kuruluş ve kişiler bilgilendirilip, aileler uyarılırken, sivil kıyafetli polisler de okul önlerinde önlem alıp, uyuşturucu satmak isteyen kişilere fırsat verilmiyor.

Etiketler: » » »
2706 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.