Ünlü yıldız Tarabya'yı milyonlarla paylaştı

logo

Ünlü yıldız Tarabya’yı milyonlarla paylaştı

Ünlü yıldız Tarabya’yı milyonlarla paylaştı

Ünlü Amerikalı oyuncu Lindsay Lohan, bir reklam filmi anlaşması yapmak için İstanbul’a geldi. Hollywood yıldızı, “Buraya gelirken tepki aldım ancak Londra’ya gidince herkes alkışlıyor. Bence Türkiye güvenli bir ülke” dedi. Lohan, kaldığı Grand Tarabya Oteli’ndeki odasından çektiği Tarabya fotoğrafını da milyonlarca hayranıyla paylaştı.

YEMEKLER HARiKA

ABD’li yıldız oyuncu Lindsay Lohan, “İstanbul’a bir defa gelmiştim ve pek gezme fırsatım olmadı. O zaman birkaç yere gittim ve yemek yedim. Türk yemekleri gerçekten harika” dedi. Bir saat firmasının reklam filminde oynamak için İstanbul’a gelen oyuncunun bu anlaşmadan 2 milyon dolar kazanacağı iddia edildi.

tarabya-1ÖNYARGILAR VAR

Lohan, “Burası gerçekten çok güzel bir ülke. Amerika’da insanlarda önyargılar var. Türkiye’de vakit geçirmiş birisi olarak şunu söyleyebilirim ki Türkiye çok güzel ve güvenli bir ülke. Buraya gelirken tepki aldım ancak Londra’ya gidince herkes alkışlıyor, bu yanlış. Döndüğüm zaman herkese bunu anlatacağım” diye konuştu.

SOSYAL MEDYADAN TARABYA’YI PAYLAŞTI

“İstanbul’u çok sevdim. Ayasofya’yı görmek için sabırsızlanıyorum” diyen Lindsay Lohan, Tarabya’da kaldığı otelin balkonundan çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaştı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
1732 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.