ÜNLÜ İŞLETMECİ TUTUKLANDI

logo

ÜNLÜ İŞLETMECİ TUTUKLANDI

ÜNLÜ İŞLETMECİ TUTUKLANDI

Oyuncu Tuba Büyüküstün ile aşk dedikodularına karışan Sarıyerli işletmeci Umut Evirgen ve iki koruması ‘yağma’ suçundan tutuklandı.

İşletmeci Umut Evirgen ile Tuba Büyüküstün’ü görüntülemek isteyen gazeteci İsmail Bayrak’ın fotoğraf makinesini gasp eden iki şüpheli, ‘yağma’ suçundan tutuklandı. Tuba Büyüküstün hakkında herhangi bir işlem başlatılmadığı öğrenildi.

SİLAH ZORUYLA FOTOĞRAF MAKİNESİNİ GASP ETMİŞLERDİ

Emirgan’da ki La Boom’un işletmecisi Umut Evirgen’le oyuncu Tuba Büyüküstün geçtiğimiz Pazar günü öğle saatlerinde Emirgan’da görüntülenmişti. Olayın ardından Evirgen’in korumaları olduğu iddia edilen 2 kişi Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak’ın içinde olduğu aracı kovalamaya başlamış, aracın önünü keserek silah zoruyla Bayrak’ın fotoğraf makinesini gasp etmişti.

NİTELİKLİ YAĞMA SUÇUNDAN TUTUKLANDI

Bayrak’ın olay sonrası Sarıyer Asayiş Büro Amirliği’ne giderek Evirgen ve korumalarından şikâyetçi olması üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan işletmeci Umut Evirgen ve korumaları Doğan Akbaş ile Ahmet Fatih Baltacı gözaltına alındı. Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edilen Umut Evirgen ve diğer iki şüpheli çıkarıldıkları mahkemece “nitelikli yağma” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında ise herhangi bir işlem yapılmadığı öğrenildi.

KAYNAK: ÜNLÜ İŞLETMECİ TUTUKLANDI

Etiketler: » » » » » » »
1436 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.