Ünlü besteci Fettah Can Sarıyer’de evlendi  

logo

Ünlü besteci Fettah Can Sarıyer’de evlendi  

Ünlü besteci Fettah Can Sarıyer’de evlendi   

Uzun süredir birlikte olan ünlü besteci Fettah Can ve Cansu Kurtçu dünya evine girdi. Düğüne sanat dünyasından ve çevrelerinden yoğun bir katılım ile gerçekleşen düğünde keyifli dakikalar yaşandı.

Fettah Can ve Cansu Kurtçu’nun dünya evine girdiği düğün töreni Bahçeköy Event Garden’da gerçekleşti. Sanat,siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimleri yoğun ilgi gösterdiği düğünde  bine yakın davetli katıldı.

Göksel Gümüşdağ’ın kıydığı nikahın en özel sürprizi ise çiftin bu gece için hazırladıkları şarkıyı davetlilere beraber söylemeleri oldu. Düğün geceye katılan birçok ünlü ismin seslendirdiği şarkılarla sona erdi.

8 yıldır birlikte olan çift çocuk istediklerini nikah öncesi şu sözlerle anlattı: “İlişkimizde 8. yılımıza giriyoruz. İkimizin de başarmak istediği şeyler olduğu için evliliği şimdiye kadar ertelemiştik. Şimdiyse hayatımız istediğimiz bir evreye giriyor. Biz birbirimizi ilk gördüğümüz andan itibaren kendimizden emindik. Çok sakin ve yolunda bir hayat istiyoruz. Bugüne kadar da öyle yaşadık. Bebek istiyoruz. Kim dünyaya güzel bir varlık getirmeyi istemez ki. İnşallah olur.”

Etiketler: » » » » » » » »
2320 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.