Ülkücü gençler Sarıyerlilere Türk Bayrağı hediye etti

logo

Ülkücü gençler Sarıyerlilere Türk Bayrağı hediye etti

Ülkücü gençler Sarıyerlilere Türk Bayrağı hediye etti

FSarıyer Ülkü Ocakları tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Sarıyerlilere çok sayıda Türk Bayrağı hediye edildi.

Sarıyer Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Arda ile MHP Sarıyer İlçe Başkanı Erdal Çoban, MHP Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Esma Hancıoğlu ve parti yönetimindeki arkadaşları Merkez Mahallesi’ndeki esnafı  ziyaret edip, Türk Bayrağı hediye etti. Ayrıca ülkücü gençlerle MHP yöneticileri Şehit Şeker Aktaş Polis Merkezi’ni de ziyaret ederek emniyet görevlilerinin Zafer Bayramı’nı kutladı.

Bayrak dağıtımı ile ilgili basına açıklama yapan Sarıyer Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Arda şunları söyledi:

E“Bayrak Namustur, Bayrak Kan’dır. Bayrak Evveli Ahiridir

Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kan’dır.

Toprak Eğer Uğrunda Ölen Varsa Vatan’dır.

Unutulmasınki bu bayraklar şehit kardeşlerimizin vatan aşkları ile korunmuş, göklerdeki yerlerinde zeval görmeden dalgalanmıştır. Üzerinde şerefle yaşadığımız vatan toprakları, diskoteklerden, kahvehanelerden değil; her karışı şehitlerimizin kanlarıyla ıslanarak kurtarıldı. Şanlı tarihimizde görüldüğü gibi Türk Milleti asla hiç bir milletin boyunduruğu altına girmemiş, esareti asla kabul etmemiştir. BBütün dünyanın gözlerini diktiği ve vatan topraklarını işgal etmek için seferber oldukları haince kuşatmayı; her türlü zorluklara ve imkansızlıklara rağmen yüreklerindeki iman ve kalplerindeki vatan sevgisiyle, kanlarıyla bu vatanı sulayarak vatan topraklarını bizlere miras bırakmış, al sancaklı ay yıldızlı bayrağımızı göklere çekerek  bizlere emanet etmişlerdir.

30 Ağustos bizim için bir Zafer Bayramı, dünya için bir ders olmuştur. Bütün dünya emin olsunki 1000 yıl daha bu topraklardayız. Hain düşmanın, haksızca ve alçakça işgaline “dur” diyen ve kanlarının son damlasını akıtmadan yurdumuzu bırakmayacağımızı dünyaya Dispatlayan şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.”

 

 

 

 

 

 

2120 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.