TÜRKAN SAYLAN YAŞAM MERKEZİ HİZMETE GİRİYOR

logo

TÜRKAN SAYLAN YAŞAM MERKEZİ HİZMETE GİRİYOR

TÜRKAN SAYLAN YAŞAM MERKEZİ HİZMETE GİRİYOR

Çocukların bahçesinde koşup oynayacağı, yaşlıların dinlenip çeşitli hobilerle zaman geçireceği Türkan Saylan Sosyal Yaşam Merkezi, her yaştan Sarıyerliye kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Toplumun her kesimini sosyal hayata kazandıran anlamlı bir çok projeyi hayata geçiren Sarıyer Belediyesi, hem yaşlıları, hem doğaseverleri hem de çocukları bir araya getirecek yeni bir yaşam alanını daha Sarıyerlilerin hizmetine sunmaya hazırlanıyor.Tıp doktoru, akademisyen, yazar ve eğitimci Prof. Dr. Türkan Saylan’ın adının verildiği Sosyal Yaşam Merkezi yakın bir zamanda Ferahevler’de hizmet vermeye başlayacak.

 DÜNYANIN HER YERİNDEN GELEN ÇİÇEKLERLE BEZENECEK

Bahçesinde hobi alanları, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen çiçek ve üzerinde özel kuş yuvalarının asıldığı ağaçlarla çevrili Sosyal Yaşam Merkezi’nin içinde çok amaçlı salon, özel eğitim sınıfı ve dinlenme alanı yer alacak. Tamamlanma aşamasına gelen Türkan Saylan Sosyal Yaşam Merkezi, 20 Nisan Perşembe saat 14.00’da törenle hizmete girecek.

BEŞİNCİ GÜNDÜZ BAKIMEVİ DE AÇILIYOR

Türkan Saylan Sosyal Yaşam Merkezi’nin ardından, çalışan ailelerin güvenli bir şekilde çocuklarını emanet ettiği ve Sarıyer genelinde dört şubesi bulunan gündüz bakımevlerinin 5.Ayazağa’da hizmete girmeye hazırlanıyor. Daha önce başka bir binada hizmet veren SAGEM de yeni gündüz bakımevinin bulunduğu kompleks içinde daha konforlu, daha rahat ve daha donanımlı bir şekilde hizmet verecek. Her iki merkezin açılışı 22 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da düzenlenecek törenle yapılacak.

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
1360 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.