Turhan Özyazanlar, yaşamını yitirdi

logo

Turhan Özyazanlar, yaşamını yitirdi

Turhan Özyazanlar, yaşamını yitirdi

Geçtiğimiz sezon Sarıyer’i çalıştıran ve Bandırmaspor Teknik Direktörü görevini sürdüren Turhan Özyazanlar, akşam saatlerinde hayata gözlerini yumdu.

Bandırmaspor’un Teknik Direktörü Turhan Özyazanlar, bugün oynanan Alpedo Kahramanmaraşspor müsabakasının 70’nci dakikasında rahatsızlandı.

İlk müdahalesi saha içinde kulüp doktoru Zafer Yılmaz tarafından yapılan Özyazanlar, Bandırma Devlet Hastanesine kaldırıldı. Bandırma Devlet Hastanesinde yapılan ilk kontrollerinin ardından Özyazanlar, Bursa Acıbadem Hastanesine kaldırıldı. Burada ameliyata alınan Özyazanlar yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş, büyük üzüntü içerisinde olduklarını belirterek, “Teknik Direktörümüz Turan Özyazanlar’ın kaldırıldığı Bursa Acıbadem Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti” dedi.

 

TURHAN ÖZYAZANLAR

1955 Ankara doğumlu olan Özyazanlar, Fenerbahçe altyapısı ve Lüleburgazspor’da futbol oynadıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’ndeki eğitimine devam etmek için futbolu bırakmıştı.

Özyazanlar 1987’de adım attığı teknik direktörlük yaşamı boyunca İstanbul DSİ, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Yalovaspor, Eyüpspor, Alibeyköyspor, Güngörenspor, Öz Sahrayi Ceditspor, Samsunspor, Sarıyer, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve son olarak da Bandırmaspor’u çalıştırdı.

 

Sarıyer Posta Gazetesi ailesi olarak değerli spor adamı Turan Özyazanlara Allah’tan rağmen kederli ailesine ve Bandırmaspor camiasına başsağlığı dileriz…

Etiketler: » »
1328 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.