Tümevarım Temel Lisesi eğitime başlıyor

logo

Tümevarım Temel Lisesi eğitime başlıyor

Tümevarım Temel Lisesi eğitime başlıyor

Dershanelerin dönüşümü kapsamında ortaya çıkan temel liselerde dönüşüm tamamlanıyor. Şu an Sarıyer Merkez’de temel lise ruhsatı alan tek kurum Özel Tümevarım Temel Lisesi eğitime başlıyor.

DSC_0840Maksimum 18 kişilik sınıflarda butik eğitim anlayışını benimseyen kurumda yılların vermiş olduğu dershanecilik tecrübesi bu yıl okul olarak karşımıza çıkıyor. Geçmiş yıllarda başarılarıyla dikkat çeken kurumun bu yıl da tecrübeli öğretmen kadrosu, güçlü yayın desteği ile adından söz ettirmesi bekleniyor. Kurumun Sarıyer’in Merkezi’nde olması avantajı, öğrencilerin servis ihtiyacı duymadan kolay ulaşım sağlanabiliyor. Dershanecilik alışkanlığının sürdürülebilmesi için serbest kıyafet uygulamasının devam ettirilmesi öngörülüyor.

Uygun fiyat, kaliteli eğitim anlayışı

Okul hakkında bilgi veren Müdür A.Tolga Tavukcu daha önce 10 yıl boyunca dershane olarak hizmet verdiklerini, dönüşüm sürecinde temel liseye dönüştüklerini söyledi. Çevredeki kolejlerle kıyaslandığında uygun fiyat politikası nedeniyle velilerin rağbetinin arttığını belirten Tavukcu, ‘’Kurumumuz Hedefini Yüksek Tutan’ ve başarı beklentisi büyük olan öğrenciler tarafından tercih edileceği bilinciyle kurulmuştur. Çok kısa sürede kontenjanlarımızın dolmasını bekliyoruz. 12. ve 9. Sınıflarda hemen hemen yerimiz kalmadı. 9.sınıftan itibaren öğrencilerimizi yoğun ders etüt ve sınav programlarıyla tümevarımgeleceğe hazırlıyoruz. Aynı zamanda öğrencilerimiz için hazırladığımız İngilizce Dil Kulübü’nde çeşitli oyunlar ve aktivitelerle öğrencilerin sıkılmadan ve başka kurslara ihtiyaç duymadan yabancı dil gelişimine katkıda bulunulmasını sağlıyoruz. Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığının yapmış olduğu düzenleme neticesinde mezun öğrencileri üniversite sınavına hazırlayabileceğiz’’ dedi.

 

           

 

 

 

4434 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.