TRUMP’UN OĞLU ANTALYA’DA GEYİK AVLADI!

logo

TRUMP’UN OĞLU ANTALYA’DA GEYİK AVLADI!

TRUMP’UN OĞLU ANTALYA’DA GEYİK AVLADI!

ABD başkanı seçilen Donald Trump’ın oğlu Eric, seçim stresini atmak için Antaly’ya geldi. Şehirde 3 gün konaklayan Eric Trump, özel izinle iki geyik vurup, Türkiye’den ayrıldı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin 45’inci Başkanı seçilen Amerikalı iş adamı Donald Trump’ın oğlu Eric Trump’ın (32), bir Türk işadamının davetlisi olarak Antalya’ya geldiği ortaya çıktı. Antalya’da 3 gün kalan Eric Trump, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü izniyle, Finike kırsalında iki yaban geyiği avladı. Seçim stresini atmak için bu ziyareti gerçekleştirdiği öğrenilen Eric Trump, daha sonra Almanya’ya gitti Üst düzey bir yetkili, sürpriz ziyaretle ilgili olarak, Trump’ın son derece memnun ayrıldığını aktardı.

KORUMA TAHSİS EDİLDİ

Antalya’ya özel korumaları ile gelen Eric Trump, VIP kapısından girdiği Antalya Havalimanı’ndan yine VIP kapısından çıkarak Almanya’ya uçtu. Uçağın kalkmasını Türk yetkililerle birlikte bekleyen Eric Trump, gazetecilerin fotoğraf çekmesine ise izin vermedi. ABD Büyükelçiliği’nden ziyaretle ilgili bilgi gelir gelmez Eric Trump’a koruma tahsis edildi. Ayrıca havalimanı kullanımı için VIP talebi yerine getirildi.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » »
673 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.