TMVFL, Acun Medyanın gündeminde

logo

TMVFL, Acun Medyanın gündeminde

TMVFL, Acun Medyanın gündeminde

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen ve TMVFL çatısı altında toplanan Masterler ve Veteranlar ligi, dikkat çekmeye devam ediyor. Futbol aşığı olarak bilinen Acun ILICALI’da www.acunn.com sitesinde TMVFL’nin haberini yaparak ilgisini gösterdi.

Türkiye Masterlar ve Veteranlar Federasyonu’nun ilk kez düzenleyeceği lig başladı. Gruplarda ilk iki sırayı alan takımlar Türkiye Şampiyonluğu için mücadele edecek, Türkiye Şampiyonu olan takım da Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

TMVFL (Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi) Federasyonu, futbola gönül vermiş sporculardan kurulu Master ve Veteran Kulüplerini kurumsal bir çatı altında toplamayı amaçlamaktadır. TMVFL (Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi) Federasyonu, organizasyon yapılanmasını uluslararası platforma taşımak istemektedir. Bu amaçla TMVFL Milli Takımını kurmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Türk milli takım ve Galatasaray’ın efsane futbolcusu Evren Turhan, TMVFL Milli Takım Teknik Sorumluluk görevini sürdürmektedir. Evren Turhan’ın yardımcılık görevini ise Marmara Üniversitesi Spor Bölümü’nden mezun Kubilay Gültekin üstlenmektedir.

Etiketler: » » » » » » » » »
2377 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.