Tadı damağınızda kalacak lezzet Elit Profiterol Sarıyer’de

logo

Tadı damağınızda kalacak lezzet Elit Profiterol Sarıyer’de

Tadı damağınızda kalacak lezzet Elit Profiterol Sarıyer’de

fotoğraf 11996 yılında sektöre Bakırköy’deki salonu ile başlayan Elit Profiterol,  6. Şubesini Sarıyer’de açtı. Cavit Alper Varlıklı’nın franchisingi olduğu Elit Profiterol, Sarıyerli tatlı severlere lezzetli dakikaların kapısını aralıyor.

Kaliteden ödün vermeden müşterilerine hizmet etmeyi ve özel tatlarla iz bırakacak lezzetler sunmayı hedef alarak yola çıktı. Elit Profiterol, Güler yüzlü hizmeti ve profesyonel kadrosu ile tatlı anlar yaşayacağınız bir lezzet durağı.

Menüsü de oldukça zengin olan Elit Profiterol ürünleri arasında profiterol, kazandibi, baklava, dondurma, çilekli tart, supangle cup, ekler, kadayıf, trilecce ve Tekirdağ’ın yöresel lezzeti olan peynir helvası gibi tatlılar bulunuyor. Tüm ürünlerin günlük üretildiğini belirten İşletme sahibi Cavit Alper Varlıklı, her lezzetin farklı olduğunu,  özellikle profiterollerini tatmalarını önerdi.

 

Varlıklı, “Başka hiçbir yerde bulamayacağız bu lezzet sizde DSC_0209adeta bağımlılık yaratacak. Profiterolde olduğu gibi ekler pastamızın eşsiz lezzetiyle de iddialıyız” dedi. Hizmet çıtasını oldukça yüksek tutarak Sarıyer Yeni Mahallede hizmete giren Elit Profiterol’ deki lezzetlere 11.00-23.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Sipariş: 0212 218 66 64

Yeni Mah. Cad. No: 7 Sarıyer

 

 

 

 

DSC_0200

Etiketler: » »
2392 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.