Sarıyer Sivaslılar Derneği yöneticileri siyasilerle düşüncelerini paylaştı

logo

Sarıyer Sivaslılar Derneği yöneticileri siyasilerle düşüncelerini paylaştı

Sarıyer Sivaslılar Derneği yöneticileri siyasilerle düşüncelerini paylaştı

ASarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç, yeni hizmete sokacakları dernek binasının açılış töreni nedeniyle davetiye götürdüğü siyasi parti temsilcilerine, siyasi anlamdaki beklentilerini de aktardı.

Ziyaretleri kapsamında konuğu olduğu CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz’le de uzun bir sohbette bulunan Ali Genç, belediye meclis üyelerinin herkesimi kucaklayan bir yapıda olmasını beklediklerini ifade etti. CHP’li meclis üyeleri arasında Sivaslıları temsil edecek Bsiyasilerin de olmasını isteyen Ali Genç, belediye çalışmalarını da eski belediye yönetimine göre daha başarılı oldu ve “Bu da CHP’nin belediyelerde daha başarılı olduğunu ortaya koyuyor. Bu dönemde de en iyi adayınızı çıkaracağınızdan kuşkumuz yok. Netice itibarıyla hepsi bizim arkadaş ve dostlarımız. Bizden de sizlere destek mutlaka olacaktır. Siz Samsunlusunuz ben Sivaslıyım. Bizler geldiğimiz bölgelerin zenginliklerini İstanbul’a taşıyarak buraya farklı bir güzellik katıyoruz. Burada Anadolu’yu yansıtıyoruz. Bu nedenle hemşeri dernekleriyle ve diğer sivil toplum örgütleriyle istişare edilmesinden memnun oluruz. Bunlar içinden değerli arkadaşlarımızın mecliste yer almasını bekleriz” dedi.

Mehmet Deniz de meclis üyesi adayı önseçiminde listeye girenlerin nitelik anlatıp, “Arkadaşlarımızın özelliklerini tek tek ele alıp incelediğimizde her birinin farklı yetenek, eğitim ve özelliği olduğu görülür. Bu da bizim parti olarak demokrasiye ve temsilde eşitlik olayına ne kadar önem verdiğimizi gösterir” dedi.

833 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.