Sevgi ve bereket sofrası bu kez Pınar Mahallesi'nde kuruldu

logo

Sevgi ve bereket sofrası bu kez Pınar Mahallesi’nde kuruldu

Sevgi ve bereket sofrası bu kez Pınar Mahallesi’nde kuruldu

pınar 1Pınar Mahallesi’nde yer alan Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu bahçesinde kurulan yüzlerce iftar sofrasında bir araya gelerek oruçlarını açan yurttaşlar, Sarıyer’de sevginin gücünü bir kez daha gösterdiler.

pınar 2Kurulan sevgi sofralarında oruçlarını açan Pınar Mahallesi sakinleri, tam 52 gün önce aramızdan ayrılan Serkan Ergan için dua  etti. Ergan için okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından Yeni Cami İmamı Mehmet Yeni’nin yemek duasına amin diyen vatandaşlara hitaben Mahalle Muhtarı Ayhan Yılmaz da bir konuşma yaptı. Her zaman olduğu gibi bir arada oruç açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Yılmaz, emeği geçenleri kutladı.

Başkan Genç, Ergan Ailesi’ne sabır ve başsağlığı diledi 

Yaptığı konuşmada Ergan Ailesi’nin derin üzüntülerini paylaştığını ifade eden Başkan Genç, kendilerine sabır ve başsağlığı diledi. Sanovel İlaç San. A.Ş tarafından verilen yemek için iftara katılan firma yetkililerine de teşekkür eden Genç, bir kez daha anne babaları uyuşturucu konusunda uyararak, aileleri dikkatli olmaya çağırdı.
pınar 4

Pınar Mahallesi’nde spor tesisi açıldı

İftardan sonra Pınar Spor Kulübü Tesisi açılışına katılan ve kurdelesini kesen Başkan Genç, tesisin genç sporculara kazandırılmasında emeği geçen dernek ve kooperatif yöneticilerinin yanı sıra Sarıyer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nü de tebrik etti. Tesis binasını gezen Başkan Genç daha sonra halı sahaya girerek penaltı atışı yaptı.

Etiketler:
1196 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.