Serbest bırakıldı dehşet saçtı!

logo

Serbest bırakıldı dehşet saçtı!

Serbest bırakıldı dehşet saçtı!

Ünlü mafya babası Alaattin Çakıcı’nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, serbest bırakıldıktan hemen sonra, bu kez de manken sevgilisi M.Ç.’yi feci şekilde dövdüğü gerekçesiyle yine aranmaya başlandı.

onur-ozbizerdik-serbest-kaldi-manken-sevgilisini-7455022_x_5644_oEtiler’de lüks bir restoranda silahıyla rastgele ateş açtığı için önceki gün gözaltına alınan Onur Özbizerdik, serbest bırakıldıktan hemen sonra, bu kez de manken sevgilisi M.Ç.’yi feci şekilde dövdüğü gerekçesiyle yine aranmaya başlandı.

Serbest bırakılmıştı

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yakalandıktan sonra bugün sabah saatlerinde adliyeye çıkarılan Onur Özbizerdik, savcılıktaki ifadesinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı. Mahkeme, adli kontrol şartıyla serbest bıraktığı Onur Özbizerdik’e yurtdışına çıkma yasağı koymuştu.

Sevgilisini hastanelik etti

onur-ozbizerdik-serbest-kaldi-manken-sevgilisini-7455022_1171_mAdliyeden ayrıldıktan sonra Sarıyer’e gittiği öğrenilen Onur Özbizerdik’in, burada buluştuğu manken sevgilisi M.Ç.’yi feci şekilde dövdüğü öğrenildi. M.Ç.’nin, kendisini döven Onur Özbizerdik’in yanından ayrılmasının ardından telefonla durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdiği ortaya çıktı. Ambulansla hastaneye kaldırılan manken M.Ç.’nin aldığı darbeler sonucu burnunun ve bazı dişlerinin kırıldığı belirtildi.

Yine aranıyor

Bu olayın ardından, öğle saatlerinde serbest kalan Onur Özbizerdik akşam saatlerinde tekrar aranmaya başlandı.

Etiketler: » »
1871 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.