Selçuk Balcı Sarıyer'i horonla salladı

logo

Selçuk Balcı Sarıyer’i horonla salladı

Selçuk Balcı Sarıyer’i horonla salladı

1

Sarıyer Belediyesi’nin İstinye eski tersane alanına kurduğu etkinlik alanında sahne alan Karadeniz müziğinin güçlü sesi Selçuk Balcı, tulum ve kemençe eşliğinde söylediği birbirinden hareketli ve duygulu parçalarla alanı dolduran yurttaşlara doyumsuz bir Ramazan akşamı yaşattı.

3

Başkan Genç: Barışın ve kardeşliğin olduğu bir yerdeyiz.

Konser öncesi kısa bir konuşma gerçekleştiren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, barışın, dostluğun, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin olduğu bir yerde bulunduklarını söyledi. Başkan Genç; “Sizlerden aldığım sevgi ve coşku sayesinde çok daha güzel günlere ulaşacağımızı ve yarınlarımızın artık garanti olduğunu görebiliyorum” diye konuştu. Sarıyer Belediyesi olarak uyuşturucuyla mücadele konusunda yapmış oldukları titiz çalışmalardan da bahseden Başkan Genç; “Çocuklarımızı zehirlemeye kalkanlar, bu kalabalığın içinde boğulacaklar” dedi. Genç’in sözleri alanı dolduran yüzlerce Sarıyerli tarafından dakikalarca alkışlandı. Başkan Genç daha sonra sanatçı Selçuk Balcı’yı sahneye davet ederek kendisine bir teşekkür çiçeği takdim etti.

4

Konserin ardından etkinlik alanını gezen Başkan Genç, yöresel yiyeceklerin yapıldığı, birbirinden güzel takı ve giysilerin sergilendiği stantları da tek tek dolaşarak vatandaşlarla çay içti, sohbet etti.

Etiketler: » » » »
951 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.