ŞEBİNKARAHİSARLI ÖĞRENCİLER SARIYER’DE sarıyer posta

logo

ŞEBİNKARAHİSARLI ÖĞRENCİLER SARIYER’DE

ŞEBİNKARAHİSARLI ÖĞRENCİLER SARIYER’DE

Sarıyer Belediyesi ve Şebinkarahisarlılar Derneği okulların açılmasına kısa bir süre kala 35 Şebinkarahisarlı öğrenciyi Sarıyer’de ağırlıyor.

Sarıyer Belediyesi, birçoğu daha önce İstanbul’u görmemiş olan Şebinkarahisarlı 35 lise öğrencisini Kilyos Sosyal Tesisleri’nde misafir ediyor. Misafir öğrenciler İstanbul’daki ilk günlerinde İTÜ ve Sarıyer Akademi’yi ziyaret etti. Sarıyer Akademi’de Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından karşılanan öğrenciler hem akademi binasını gezdi hem de YGS ve LYS sınavları hakkında bilgi aldı.

OKULLAR BAŞLAMADAN MORAL GEZİSİ OLDU

Yaklaşık bir hafta boyunca ağırlanacak öğrenciler için bir de Çanakkale gezisi düzenlenecek. Burada tarihi ve turistik yerleri gezecek Şebinkarahisarlı öğrenciler 15 Eylül Cuma günü İstanbul’a dönecek. Gezilerine Miniatürk ve Dolmabahçe Sarayı ile devam edecek gençler eğlenceli bir şehir turunun keyfini çıkaracak. Lise öğrencileri cumartesi günü tekne turu yapıp boğazın keyfini sürecek, pazar günü ise İstinye Park’ı gezecek. Pazartesi günü bitecek program, öğrencilerin Kağıthane Silahtar’da konuk edilmesiyle son bulacak.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
398 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.