Şarkılar İzev'li Çocuklar için söylendi

logo

Şarkılar İzev’li Çocuklar için söylendi

Şarkılar İzev’li Çocuklar için söylendi

635381690908010103Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İstanbul Zihinsel Engelli Çocuklar için Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) yararına Avusturya Başkonsolosluğu tarafından düzenlenen konsere katıldı.

Avusturya Başkonsolosu Christine WENDL ve İZEV Başkanı Berti Erbeş’in ev sahipliği yaptığı ve Sanatçı Barbaros’un sahne aldığı geceye katılım yoğundu. Konsolosluk bahçesinde gerçekleşen konser sonunda sahneye çıkan İZEV’li çocuklar Şükrü Genç’i sahneye davet ederek birlikte Karlı Kayın Ormanı türküsünü seslendirdiler.

İZEV’li çocukların 635381690928290103“Şükrü amcası” Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ilk seçimi kazandıklarında İZEV’i ziyaret ettiğini ve o günden bu yana İZEV’li çocuklarla aralarında güzel bir bağ oluştuğunu belirtirken, “Yaşam bu kadar güzel işte. İZEV’in yeri çok farklı. Yaşamın bir bütün içinde olması gerekiyor. Herkesin bu bütünün içinde yer aldığını unutmamak lazım” dedi. Başkan Genç, İZEV yararına düzenlenen geceye ev sahipliği yapan Avusturya Başkonsolosu Christine WENDL ve Avusturya Kültür Ofisi Müdürü Doris Danler’e duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti. 
 Sanatçı Barbaros’un seslendirdiği şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden konukların yanı sıra İZEV’li çocuklar konser boyunca doyasıya dans ett635381690830634103iler.

Etiketler: » »
846 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.