Sarıyerlilerin oy kullanacakları okul beli oldu

logo

Sarıyerlilerin oy kullanacakları okul beli oldu

Sarıyerlilerin oy kullanacakları okul beli oldu

CHP’de 29 Mart’ta yapılacak ön seçimde üyelerin hangi okulda oy kullanacakları beli oldu. Alınan bilgileye göre, Sarıyer’deki 8 bin üye ön seçimde Sarıyer İlköğretim Okulu’nda oy kullanacak.

CHP’de 29 Mart’ta yapılacak ön seçime sayılı günler kala heyecan dorukta.  Üye sayısını bakımında ikinci bölgede en fazla CHP üyesini bulunduran Sarıyer, 29 Mart günü bu heyecana ev sahipliği yapacak. 2. bölgede milletvekilli olmak isteyen 144 aday adayından hangilerinin bu seçimde başarılı çıkacağı da merak konusu. Hangi isimin TBMM’ye gideceğine örgüt tabanının karar vereceği süreç, CHP’de parti içi demokrasi açısından da son derece önemseniyor.

Parti için demokrasi sınavı görevi görecek olan ön seçimlerin heyecanı Sarıyer Merkez’deki Sarıyer İlköğretim Okulu’nda yaşanacak. 8 bin üye 29 Mart günü bu okulda sandık başına gidecek. Üye sayısını nedeniyle tüm gözler Sarıyer, üzerinde olacak. Aday adayların sırlamasını doğrudan etkileyecek olan oy potansiyeline sahip Sarıyer âdete 2. bölgenin kalbi görevini görecek. Seçim sonucuna göre ilk 5’e girecek aday adaylarının TBMM’ye girme şansları bir hayli yüksek.

 

Etiketler: » » » »
1218 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.