SARIYER'İN YUNUSLARI SUÇLULARA GÖZ AÇTIRMIYOR

logo

SARIYER’İN YUNUSLARI SUÇLULARA GÖZ AÇTIRMIYOR

SARIYER’İN YUNUSLARI SUÇLULARA GÖZ AÇTIRMIYOR

Yunus Timleri son 15 gün içerisinde Sarıyer genelinde uyuşturucu tacirlerine göz açtırmadı! 8 kişi uyuşturucuyla yakalanırken, çok sayıda da bonzai diye tabir edilen sentetik uyuşturucu ele geçirildi…

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün Yunus Timleri, son 15 gün içerisinde aranan 6 kişiyi yakalayarak adalete teslim ederken, 8 kişiyi de uyuşturucu maddeyle enseledi.

117 ADET BONZAİ ELE GEÇİRİLDİ

Yunus Timleri, Sarıyer’de asayişi sağlamak için yoğun mesai harcıyor. Ekim ayı içerisinde, son 15 günde, çok sayıda başarılı çalışmaya imza atan Yunuslar, aranan 6 kişiyi GBT sorgusunda yakaladı. Yunuslar, yine ayrı ayrı zamanlarda 8 kişiyi  de uyuşturucu maddeyle ele geçirerek, adalete teslim etti. Yunus Timleri torbacı tabir edilen bir kişiyi yakalarken, beraberinde 117 adet satışa hazır bonzai diye tabir edilen sentetik uyuşturucu ve bu uyuşturucunun satışından elde edilen paralar ele geçirdi.

Yine aynı süre içerisinde yapılan aramalarda  5 adet silah, üçü pompalı tüfek iki adet tabanca olmak üzere, ele geçiren Yunuslar, suçlulara göz açtırmıyor. Yapılan günlük rutin kontroller kapsamında, trafiğe de çeki düzen veren Yunus Timleri, bir kişiyi ehliyetsiz araç kullanırken, bir kişiyi de abartı egsoz ve alkollü araç kullanmaktan yakalayıp, cezayı kesti.

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada başarılı çalışmalar yürüten Yunus Timleri’nin, günün 24 saatinde aralıksız olarak ilçe genelindeki çalışmalarını sürdüreceği vurgulandı.

Haber/Abdulhamit ALBEZ

Etiketler: » » » » » » » »
897 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.